09-03-2016 » Powiat i region, Wolin

VINETA WOLIN GRA W KAMIENIU POMORSKIM

W związku z modernizacją stadionu w Wolinie, Zarząd Klubu Vineta Wolin informuje, że pierwsze mecze III ligi Bałtyckiej odbędą się w Kamieniu Pomorskim na stadionie ze sztywną nawierzchnią. Pierwszy mecz z Drawą Drawsko Pomorskie odbędzie się w tą sobotę, tj. 12.03.2016r. O godz. 16:00.

Zapraszamy wszystkich kibiców z Wolina, Kamienia Pom. i okolic. Wstęp wolny. Poniżej przedstawiamy aktualną tabelę III ligi Bałtyckiej.

Zarząd Vinety Wolin

 

tabela – III liga Bałtycka 2015/2016
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1. GKS Przodkowo 17 43 14 1 2 46 / 14 8 1 0 28 / 10 6 0 2 18 / 4
2. Vineta Wolin 17 37 11 4 2 33 / 15 5 1 2 10 / 7 6 3 0 23 / 8
3. Bałtyk Gdynia 17 36 11 3 3 28 / 8 6 1 1 17 / 3 5 2 2 11 / 5
4. Świt Skolwin 17 34 11 1 5 32 / 26 4 1 4 15 / 14 7 0 1 17 / 12
5. KS Chwaszczyno 17 32 10 2 5 37 / 32 5 0 3 21 / 17 5 2 2 16 / 15
6. Lechia II Gdańsk 16 26 8 2 6 24 / 14 5 0 3 14 / 6 3 2 3 10 / 8 1 3 1 0 0 3 / 0
7. Pogoń II Szczecin 17 26 8 2 7 28 / 26 5 1 2 16 / 10 3 1 5 12 / 16 1 0 0 0 1 0 / 3
8. Gwardia Koszalin 17 25 7 4 6 23 / 21 5 2 2 16 / 8 2 2 4 7 / 13
9. Drawa Drawsko Pom. 17 24 7 3 7 25 / 25 5 3 1 17 / 9 2 0 6 8 / 16
10. Wierzyca Pelplin 17 23 6 5 6 23 / 27 4 1 3 13 / 18 2 4 3 10 / 9
11. Kaszubia Kościerzyna 17 20 6 2 9 21 / 24 3 0 6 14 / 14 3 2 3 7 / 10 1 3 1 0 0 3 / 1
12. Arka II Gdynia 17 20 5 5 7 31 / 28 4 3 2 21 / 8 1 2 5 10 / 20 1 0 0 0 1 1 / 3
13. Gryf Słupsk 17 17 5 2 10 19 / 34 3 2 4 10 / 10 2 0 6 9 / 24
14. Cartusia Kartuzy 17 14 4 2 11 15 / 27 1 2 5 5 / 13 3 0 6 10 / 14
15. Bałtyk Koszalin 17 8 2 2 13 13 / 35 0 2 6 4 / 12 2 0 7 9 / 23
16. Chemik Police 30 0 6 2 22 19 / 61 3 1 11 8 / 29 3 1 11 11 / 32
  • Zwycięzca III ligi Bałtyckiej zagra mecze barażowe o awans do II ligi
  • Nominalnie spadają zespoły z miejsc 9-16, jednak Ilość drużyn spadających z III ligi ulega zwiększeniu o ilość drużyn z terenu województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego spadających z II ligi
  • W przypadku, gdy zwycięzca III ligi Bałtyckiej nie wygra baraży o awans do II ligi drużyna, która zajmie 8. miejsce (lub inne wyższe miejsce zależne od punktu wyżej) w III lidze Bałtyckiej także spada do odpowiedniej IV ligi
  • Zespoły, które pozostaną w III lidze w sezonie 2016/2017 zagrają w III lidze gr. II w skład, której wejdą zespoły z województw Kujawsko-Pomorskiego, Wielkopolskiego, Pomorskiego i Zachodniopomorskiego
  • Chemik Police wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej
wyniki spotkań – III liga Bałtycka 2015/2016
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1.  Arka II Gdynia
2.  Bałtyk Gdynia
3.  Bałtyk Koszalin
4.  Cartusia Kartuzy
5.  Chemik Police
6.  Drawa Drawsko Pom.
7.  GKS Przodkowo
8.  Gryf Słupsk
9.  Gwardia Koszalin
10.  Kaszubia Kościerzyna
11.  KS Chwaszczyno
12.  Lechia II Gdańsk
13.  Pogoń II Szczecin
14.  Świt Skolwin
15.  Vineta Wolin
16.  Wierzyca Pelplin
terminarz – III liga Bałtycka 2015/2016
wersja do druku

1 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk GdyniaGKS Przodkowo 2 – 1 0 0 0
Chemik PoliceLechia II Gdańsk 0 – 2 0 0 3
Cartusia KartuzyPogoń II Szczecin 0 – 3 2 0 1
Gwardia KoszalinDrawa Drawsko Pom. 2 – 0 1 0 22
Vineta WolinKS Chwaszczyno 1 – 2 0 0 7
Świt SkolwinKaszubia Kościerzyna 0 – 0 2 0 21
Gryf SłupskBałtyk Koszalin 0 – 1 0 0 19
Wierzyca PelplinArka II Gdynia 1 – 0 0 0 0
2 kolejka relacja fotki komentarze
Lechia II GdańskGryf Słupsk 4 – 0 0 0 1
Pogoń II SzczecinChemik Police 2 – 1 1 57 19
KS ChwaszczynoŚwit Skolwin 1 – 2 1 0 12
Bałtyk GdyniaGwardia Koszalin 0 – 1 1 0 10
Bałtyk KoszalinWierzyca Pelplin 0 – 1 1 0 8
Kaszubia KościerzynaCartusia Kartuzy 1 – 3 0 0 0
GKS PrzodkowoArka II Gdynia 3 – 1 0 0 0
Drawa Drawsko Pom.Vineta Wolin 2 – 2 0 0 13
3 kolejka relacja fotki komentarze
Cartusia KartuzyKS Chwaszczyno 1 – 1 0 0 2
Chemik PoliceKaszubia Kościerzyna 1 – 1 0 0 4
Gwardia KoszalinGKS Przodkowo 0 – 3 1 0 31
Vineta WolinBałtyk Gdynia 1 – 0 2 0 12
Świt SkolwinDrawa Drawsko Pom. 1 – 0 2 0 13
Gryf SłupskPogoń II Szczecin 1 – 3 2 0 7
Wierzyca PelplinLechia II Gdańsk 2 – 1 0 0 2
Arka II GdyniaBałtyk Koszalin 8 – 0 1 0 25
4 kolejka relacja fotki komentarze
Lechia II GdańskArka II Gdynia 3 – 0 0 0 1
Pogoń II SzczecinWierzyca Pelplin 1 – 1 2 40 3
KS ChwaszczynoChemik Police 1 – 3 1 0 3
Bałtyk GdyniaŚwit Skolwin 5 – 0 1 0 7
Gwardia KoszalinVineta Wolin 0 – 0 2 0 19
GKS PrzodkowoBałtyk Koszalin 7 – 2 0 0 21
Kaszubia KościerzynaGryf Słupsk 4 – 0 0 0 1
Drawa Drawsko Pom.Cartusia Kartuzy 3 – 1 0 69 4
5 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk KoszalinLechia II Gdańsk 1 – 1 0 0 8
Chemik PoliceDrawa Drawsko Pom. 0 – 1 0 0 8
Cartusia KartuzyBałtyk Gdynia 0 – 1 0 0 2
Świt SkolwinGwardia Koszalin 0 – 2 3 0 29
Vineta WolinGKS Przodkowo 1 – 0 1 0 22
Gryf SłupskKS Chwaszczyno 2 – 3 0 0 0
Wierzyca PelplinKaszubia Kościerzyna 0 – 1 0 0 0
Arka II GdyniaPogoń II Szczecin 0 – 0 2 0 0
6 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk GdyniaChemik Police 0 – 0 1 0 6
GKS PrzodkowoLechia II Gdańsk 2 – 0 0 0 0
Kaszubia KościerzynaArka II Gdynia 3 – 1 0 0 1
KS ChwaszczynoWierzyca Pelplin 2 – 1 0 0 0
Drawa Drawsko Pom.Gryf Słupsk 1 – 0 1 66 6
Gwardia KoszalinCartusia Kartuzy 3 – 0 2 0 12
Vineta WolinŚwit Skolwin 1 – 3 1 0 19
Pogoń II SzczecinBałtyk Koszalin 2 – 1 2 0 11
7 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk KoszalinKaszubia Kościerzyna 0 – 1 0 0 0
Cartusia KartuzyVineta Wolin 1 – 3 1 0 5
Chemik PoliceGwardia Koszalin 2 – 1 2 0 21
Świt SkolwinGKS Przodkowo 0 – 2 2 0 8
Gryf SłupskBałtyk Gdynia 0 – 0 0 0 1
Wierzyca PelplinDrawa Drawsko Pom. 3 – 1 0 0 1
Arka II GdyniaKS Chwaszczyno 1 – 2 0 0 0
Lechia II GdańskPogoń II Szczecin 3 – 0 1 0 0
8 kolejka relacja fotki komentarze
Kaszubia KościerzynaLechia II Gdańsk 0 – 1 0 0 0
Drawa Drawsko Pom.Arka II Gdynia 3 – 3 0 67 6
Bałtyk GdyniaWierzyca Pelplin 1 – 0 0 0 0
GKS PrzodkowoPogoń II Szczecin 1 – 0 2 0 0
Świt SkolwinCartusia Kartuzy 2 – 0 2 0 3
Gwardia KoszalinGryf Słupsk 1 – 2 2 0 30
KS ChwaszczynoBałtyk Koszalin 3 – 2 0 0 3
Vineta WolinChemik Police 1 – 0 1 10 6
9 kolejka relacja fotki komentarze
Lechia II GdańskKS Chwaszczyno 1 – 0 0 0 0
Pogoń II SzczecinKaszubia Kościerzyna 1 – 2 1 0 0
Cartusia KartuzyGKS Przodkowo 0 – 1 0 0 0
Chemik PoliceŚwit Skolwin 0 – 1 3 2 36
Gryf SłupskVineta Wolin 0 – 0 2 0 7
Wierzyca PelplinGwardia Koszalin 2 – 2 0 0 10
Arka II GdyniaBałtyk Gdynia 2 – 2 0 0 0
Bałtyk KoszalinDrawa Drawsko Pom. 0 – 1 0 0 9
10 kolejka relacja fotki komentarze
Drawa Drawsko Pom.Lechia II Gdańsk 1 – 1 0 1 3
KS ChwaszczynoPogoń II Szczecin 5 – 1 2 0 2
Cartusia KartuzyChemik Police 1 – 3 0 0 7
Gwardia KoszalinArka II Gdynia 2 – 2 1 0 2
GKS PrzodkowoKaszubia Kościerzyna 3 – 1 0 0 0
Vineta WolinWierzyca Pelplin 1 – 1 0 0 3
Bałtyk GdyniaBałtyk Koszalin 1 – 0 0 0 1
Świt SkolwinGryf Słupsk 6 – 3 1 0 40
11 kolejka relacja fotki komentarze
Lechia II GdańskBałtyk Gdynia 0 – 1 0 0 0
Chemik PoliceGKS Przodkowo 0 – 2 0 0 2
Bałtyk KoszalinGwardia Koszalin 0 – 0 3 0 30
Wierzyca PelplinŚwit Skolwin 1 – 3 1 3 6
Kaszubia KościerzynaKS Chwaszczyno 1 – 2 0 0 0
Gryf SłupskCartusia Kartuzy 2 – 1 0 0 1
Arka II GdyniaVineta Wolin 1 – 3 0 0 4
Pogoń II SzczecinDrawa Drawsko Pom. 4 – 2 3 0 4
12 kolejka relacja fotki komentarze
Bałtyk GdyniaPogoń II Szczecin 3 – 1 1 0 3
Świt SkolwinArka II Gdynia 2 – 3 2 66 12
Drawa Drawsko Pom.Kaszubia Kościerzyna 1 – 0 0 74 4
Gwardia KoszalinLechia II Gdańsk 1 – 0 1 0 19
Cartusia KartuzyWierzyca Pelplin 1 – 1 0 0 1
Chemik PoliceGryf Słupsk 2 – 0 2 0 1
GKS PrzodkowoKS Chwaszczyno 3 – 3 0 0 1
Vineta WolinBałtyk Koszalin 1 – 0 0 0 12
13 kolejka relacja fotki komentarze
KS ChwaszczynoDrawa Drawsko Pom. 1 – 0 0 0 4
Gryf SłupskGKS Przodkowo 0 – 1 0 0 1
Wierzyca PelplinChemik Police 3 – 2 1 0 2
Kaszubia KościerzynaBałtyk Gdynia 0 – 2 0 0 0
Arka II GdyniaCartusia Kartuzy 1 – 0 0 0 0
Pogoń II SzczecinGwardia Koszalin 2 – 0 1 26 3
Bałtyk KoszalinŚwit Skolwin 1 – 3 2 1 3
Lechia II GdańskVineta Wolin 0 – 2 1 0 11
14 kolejka relacja fotki komentarze
Świt SkolwinLechia II Gdańsk 1 – 4 1 0 7
Gryf SłupskWierzyca Pelplin 2 – 1 0 0 1
Bałtyk GdyniaKS Chwaszczyno 5 – 0 0 0 1
Gwardia KoszalinKaszubia Kościerzyna 4 – 1 1 22 9
Cartusia KartuzyBałtyk Koszalin 1 – 0 0 0 4
Chemik PoliceArka II Gdynia 3 – 0 0 0 1
Vineta WolinPogoń II Szczecin 3 – 1 2 42 10
GKS PrzodkowoDrawa Drawsko Pom. 5 – 3 0 0 12
15 kolejka relacja fotki komentarze
Lechia II GdańskCartusia Kartuzy 0 – 2 0 0 0
Pogoń II SzczecinŚwit Skolwin 2 – 3 2 0 17
Bałtyk KoszalinChemik Police 0 – 1 0 0 6
Wierzyca PelplinGKS Przodkowo 1 – 8 0 0 0
KS ChwaszczynoGwardia Koszalin 5 – 1 2 0 14
Drawa Drawsko Pom.Bałtyk Gdynia 1 – 2 0 1 2
Kaszubia KościerzynaVineta Wolin 1 – 3 1 0 11
Arka II GdyniaGryf Słupsk 4 – 0 0 0 0
16 kolejka relacja fotki komentarze
Pogoń II SzczecinCartusia Kartuzy 2 – 0 2 0 2
Arka II GdyniaWierzyca Pelplin 1 – 1 0 0 0
Kaszubia KościerzynaŚwit Skolwin 1 – 2 1 0 6
GKS PrzodkowoBałtyk Gdynia 1 – 0 0 0 0
Drawa Drawsko Pom.Gwardia Koszalin 2 – 0 1 1 36
KS ChwaszczynoVineta Wolin 3 – 7 0 0 12
Lechia II GdańskChemik Police 3 – 1 0 0 2
Bałtyk KoszalinGryf Słupsk 2 – 4 3 0 6
17 kolejka relacja fotki komentarze
Chemik PolicePogoń II Szczecin 0 – 3 0 0 2
12-03 11:00  Arka II GdyniaGKS Przodkowo 0 0 0
12-03 13:00  Cartusia KartuzyKaszubia Kościerzyna 0 0 0
12-03 15:00  Wierzyca PelplinBałtyk Koszalin 0 0 0
12-03 15:00  Gryf SłupskLechia II Gdańsk 0 0 0
12-03 15:00  Gwardia KoszalinBałtyk Gdynia 1 0 3
12-03 16:00  Vineta WolinDrawa Drawsko Pom. 0 0 2
13-03 18:00  Świt SkolwinKS Chwaszczyno 1 0 3
18 kolejka relacja fotki komentarze
Kaszubia KościerzynaChemik Police 3 – 0 0 0 0
19-03 11:00  Pogoń II SzczecinGryf Słupsk 0 0 0
19-03 11:00  Lechia II GdańskWierzyca Pelplin 0 0 0
19-03 14:00  GKS PrzodkowoGwardia Koszalin 0 0 0
19-03 15:00  KS ChwaszczynoCartusia Kartuzy 0 0 0
19-03 15:00  Bałtyk KoszalinArka II Gdynia 0 0 0
19-03 17:00  Bałtyk GdyniaVineta Wolin 0 0 0
20-03 17:00  Drawa Drawsko Pom.Świt Skolwin 0 0 0
19 kolejka relacja fotki komentarze
23-03 16:00  Bałtyk KoszalinGKS Przodkowo 0 0 0
23-03 17:00  Arka II GdyniaLechia II Gdańsk 0 0 0
Chemik PoliceKS Chwaszczyno 0 – 3 0 0 0
26-03   Vineta WolinGwardia Koszalin 0 0 0
26-03 13:00  Cartusia KartuzyDrawa Drawsko Pom. 0 0 0
26-03 13:00  Świt SkolwinBałtyk Gdynia 0 0 0
26-03 15:00  Gryf SłupskKaszubia Kościerzyna 0 0 0
26-03 16:00  Wierzyca PelplinPogoń II Szczecin 0 0 0
20 kolejka relacja fotki komentarze
02-04   GKS PrzodkowoVineta Wolin 0 0 0
02-04   Gwardia KoszalinŚwit Skolwin 0 0 0
02-04   Bałtyk GdyniaCartusia Kartuzy 0 0 0
02-04   KS ChwaszczynoGryf Słupsk 0 0 0
02-04   Kaszubia KościerzynaWierzyca Pelplin 0 0 0
02-04   Pogoń II SzczecinArka II Gdynia 0 0 0
02-04   Lechia II GdańskBałtyk Koszalin 0 0 0
Drawa Drawsko Pom.Chemik Police 3 – 0 0 0 0
21 kolejka relacja fotki komentarze
09-04   Lechia II GdańskGKS Przodkowo 0 0 0
09-04   Bałtyk KoszalinPogoń II Szczecin 0 0 0
09-04   Arka II GdyniaKaszubia Kościerzyna 0 0 0
09-04   Wierzyca PelplinKS Chwaszczyno 1 0 0
Chemik PoliceBałtyk Gdynia 0 – 3 0 0 0
09-04   Cartusia KartuzyGwardia Koszalin 0 0 0
09-04   Świt SkolwinVineta Wolin 0 0 0
09-04   Gryf SłupskDrawa Drawsko Pom. 0 0 0
22 kolejka relacja fotki komentarze
16-04   GKS PrzodkowoŚwit Skolwin 0 0 0
16-04   Vineta WolinCartusia Kartuzy 0 0 0
Gwardia KoszalinChemik Police 3 – 0 0 0 0
16-04   Bałtyk GdyniaGryf Słupsk 0 0 0
16-04   KS ChwaszczynoArka II Gdynia 0 0 0
16-04   Kaszubia KościerzynaBałtyk Koszalin 0 0 0
16-04   Pogoń II SzczecinLechia II Gdańsk 0 0 0
16-04 11:00  Drawa Drawsko Pom.Wierzyca Pelplin 0 0 0
23 kolejka relacja fotki komentarze
23-04   Pogoń II SzczecinGKS Przodkowo 0 0 0
23-04   Lechia II GdańskKaszubia Kościerzyna 0 0 0
23-04   Bałtyk KoszalinKS Chwaszczyno 0 0 0
23-04   Arka II GdyniaDrawa Drawsko Pom. 0 0 0
23-04   Wierzyca PelplinBałtyk Gdynia 0 0 0
23-04   Gryf SłupskGwardia Koszalin 0 0 0
Chemik PoliceVineta Wolin 0 – 3 0 0 0
23-04   Cartusia KartuzyŚwit Skolwin 0 0 0
24 kolejka relacja fotki komentarze
30-04   GKS PrzodkowoCartusia Kartuzy 0 0 0
Świt SkolwinChemik Police 3 – 0 0 0 0
30-04   Vineta WolinGryf Słupsk 0 0 0
30-04   Gwardia KoszalinWierzyca Pelplin 0 0 0
30-04   Bałtyk GdyniaArka II Gdynia 0 0 0
30-04   KS ChwaszczynoLechia II Gdańsk 0 0 0
30-04   Kaszubia KościerzynaPogoń II Szczecin 0 0 0
30-04 15:00  Drawa Drawsko Pom.Bałtyk Koszalin 0 0 0
25 kolejka relacja fotki komentarze
03-05   Kaszubia KościerzynaGKS Przodkowo 0 0 0
03-05   Pogoń II SzczecinKS Chwaszczyno 0 0 0
03-05   Lechia II GdańskDrawa Drawsko Pom. 0 0 0
03-05   Bałtyk KoszalinBałtyk Gdynia 0 0 0
03-05   Arka II GdyniaGwardia Koszalin 0 0 0
03-05   Wierzyca PelplinVineta Wolin 0 0 0
03-05   Gryf SłupskŚwit Skolwin 0 0 0
Chemik PoliceCartusia Kartuzy 0 – 3 0 0 0
26 kolejka relacja fotki komentarze
GKS PrzodkowoChemik Police 3 – 0 0 0 0
07-05   Cartusia KartuzyGryf Słupsk 0 0 0
07-05   Świt SkolwinWierzyca Pelplin 0 0 0
07-05   Vineta WolinArka II Gdynia 0 0 0
07-05   Gwardia KoszalinBałtyk Koszalin 0 0 0
07-05   Bałtyk GdyniaLechia II Gdańsk 0 0 0
07-05   KS ChwaszczynoKaszubia Kościerzyna 0 0 0
07-05 15:00  Drawa Drawsko Pom.Pogoń II Szczecin 0 0 0
27 kolejka relacja fotki komentarze
14-05   KS ChwaszczynoGKS Przodkowo 0 0 0
14-05   Kaszubia KościerzynaDrawa Drawsko Pom. 0 0 0
14-05   Pogoń II SzczecinBałtyk Gdynia 0 0 0
14-05   Lechia II GdańskGwardia Koszalin 0 0 0
14-05   Bałtyk KoszalinVineta Wolin 0 0 0
14-05   Arka II GdyniaŚwit Skolwin 0 0 0
14-05   Wierzyca PelplinCartusia Kartuzy 0 0 0
Gryf SłupskChemik Police 3 – 0 0 0 0
28 kolejka relacja fotki komentarze
21-05   GKS PrzodkowoGryf Słupsk 0 0 0
Chemik PoliceWierzyca Pelplin 0 – 3 0 0 0
21-05   Cartusia KartuzyArka II Gdynia 0 0 0
21-05   Świt SkolwinBałtyk Koszalin 0 0 0
21-05   Vineta WolinLechia II Gdańsk 0 0 0
21-05   Gwardia KoszalinPogoń II Szczecin 0 0 0
21-05   Bałtyk GdyniaKaszubia Kościerzyna 0 0 0
21-05 11:00  Drawa Drawsko Pom.KS Chwaszczyno 0 0 0
29 kolejka relacja fotki komentarze
28-05   KS ChwaszczynoBałtyk Gdynia 0 0 0
28-05   Kaszubia KościerzynaGwardia Koszalin 0 0 0
28-05   Pogoń II SzczecinVineta Wolin 0 0 0
28-05   Lechia II GdańskŚwit Skolwin 0 0 0
28-05   Bałtyk KoszalinCartusia Kartuzy 0 0 0
Arka II GdyniaChemik Police 3 – 0 0 0 0
28-05   Wierzyca PelplinGryf Słupsk 0 0 0
28-05 16:00  Drawa Drawsko Pom.GKS Przodkowo 0 0 0
30 kolejka relacja fotki komentarze
04-06 16:00  GKS PrzodkowoWierzyca Pelplin 0 0 0
04-06 16:00  Gryf SłupskArka II Gdynia 0 0 0
Chemik PoliceBałtyk Koszalin 0 – 3 0 0 0
04-06 16:00  Cartusia KartuzyLechia II Gdańsk 0 0 0
04-06 16:00  Świt SkolwinPogoń II Szczecin 0 0 0
04-06 16:00  Vineta WolinKaszubia Kościerzyna 0 0 0
04-06 16:00  Gwardia KoszalinKS Chwaszczyno 0 0 0
04-06 16:00  Bałtyk GdyniaDrawa Drawsko Pom. 0 0 0

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *