19-03-2019 » Powiat i region, Wolin

Karawana Kultury zaprasza na koncerty w weekend

W najbliższy weekend kolejna edycja „Karawany Kultury” (Amber Stars/Dance Islands Open) zaprasza na koncerty, które stają się co raz bardziej popularne pośród mieszkańców i gości Międzyzdrojów i Wolina.23.03.2019 (sobota) o godz. 13:30 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach zaprasza na koncert międzynarodowego przeglądu uczestników. Swoje talenty pokażą dzieci, młodzież i dorośli z Białorusi (miasta Mińsk, Wilejka, Żodino, Borysów, Grodno), z Niemiec (Berlin, Kolonia), Rosji (Sowietskij), Malty (Marsa), Polski (Międzyzdroje, Wolin, Świnoujście).

Dla miłośników poszczególnych kierunków twórczości podajemy orientacyjne godziny przeglądu według nominacji:

13:30 – 14:00 muzyka instrumentalna (m.in. młodzieżowy zespół skrzypcowy, domra, fortepian)

14:00 – 15:30 teatr i recytatorzy (fragmenty spektakli taneczno-muzycznych „Ludwig+Tutta“ i „Alice“, fragment spektaklu muzycznego „Mucha-Cokotucha“ – adaptacja bajki Kornieja Czukowskiego pt. „Muszka Złotobrzuszka“, miniatura teatralna „Historia ławki parkowej“)

15:30 – 16:50 wokal (piosenki dziecięce, estradowe i ludowe)

16:50 – 18:00 taniec (14 grup tanecznych, solo i duety pokażą podczas przeglądu tańce estradowe, ludowe, dziecięce, balet, taniec nowoczesny i współczesny).

Wstęp wolny.

24.03.2019 (niedziela) o godz.16:30 Burmistrz Wolina, Ośrodek Kultury Gminy Wolin, Muzeum Regionalne im.A.Kaubego w Wolinie zapraszają na kolejny koncert z cyklu „Koncerty Rodzinne”. „Wiosenny koncert dla całej rodziny” odbędzie się w Dworku Wolińskim. Z rozmaitym programem wystąpią zespoły i soliści z Białorusi i Wolina. W programie miedzy innymi: młodzieżowy zespół skrzypcowy (miasto Wilejka), fortepian (Mińsk), domra (Grodno), recytatorzy (Żodino, Wolin).

Wstęp wolny.

Fundacja Benefis, Wolin

Foto Organizator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *