14-12-2018 » Powiat i region, Świerzno

Świąteczne zajęcia w świetlicy wiejskiej w Stuchowie

W oczekiwaniu na magiczne Święta Bożego Narodzenia w świetlicy wiejskiej w Stuchowie ruszyły warsztaty związane z tematyką cudownego świątecznego czasu.

Dzieci, młodzież i dorośli licznie uczestniczyli w pracach, które wykonujemy podczas zajęć. Podczas nich szyjemy krasnale, choinki aniołki i skarpety, worki i wiele innych ozdób. Prace trwają pełną parą, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą się przyłączyć do wspólnej pracy.

W Dzień Mikołajkowy, 6 grudnia dla dzieci, które odwiedziły naszą świetlicę czekała nie lada niespodzianka. Święty Mikołaj zostawił dla nich pod choinką prezenty. W tym magicznym dniu dzieci wzięły udział w konkursach, zabawach i warsztatach artystycznych. Jednym z zadań było narysowanie Mikołaja i wykonanie łańcucha na choinkę. Dla wszystkich przybyłych przygotowano słodki poczęstunek i napoje.

Przed nami jeszcze dużo przedświątecznych zajęć i pracy. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w warsztatach bożonarodzeniowych.

Opiekun świetlicy dziękuje za pomoc w organizacji warsztatów i Mikołajek Pani Krystynie Król oraz Sołtysowi Józefowi Chojnackiemu.

źródło: Opiekun świetlicy w Stuchowie

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *