24-06-2016 » Powiat i region, Sport, Wolin

VINETA WOLIN ***MŁODZIK*** Podsumowanie sezonu !

Nadszedł czas na podsumowanie i zakończenie sezonu naszych mistrzów. Młodzi Vikingowie wzięli przyklad od seniorów i również wygrali swoje rozgrywki ligowe.
Sezon zakończyli na miejscu 1 z ośmioma punktami przewagi nad vice liderem. Tabela robi wrażenie 😉
Najlepszym strzelcem drużyny został napastnik Damian Hołod a najlepiej asystującym był Marcel Węcławek. Najmłodszym zawodnikiem który wsytąpił w drużynie młodzika (2003/04) był Jakub Mistygacz z rocznika 2006.

A teraz przejdźmy do samej uroczystości zakończenia. Cała zwycięska drużyna otrzymała pamiątkowe medale od Prezesa Klubu Jacka Kowalczyka, Trenera młodzików Dawida Jeża oraz gościnie zaproszonych seniorów Jakuba Tarkę oraz Adama Nagórskiego. Następnie odbył się mecz pomiędzy grupa 2003 a grupą 2004. Mecz przyjaźni, zakończony bramkowym remisem 5-5 😉 było na co popatrzeć 😉

To nie był ostatni mecz tego dnia dla młodzików. Rodzice wraz z gościnnie zaproszonymi seniorami stanęli naprzeciw młodym Vikingom. Wielkie emocje i piękne widowisko !!! Brawo !!! ;)))

Na koniec wszyscy razem zasiedli do spożywania kolacji. Grill plus torcik “Vinety Wolin”. Niczego nie brakowało.

W tym miejscu należą się podziękowania dla Rodziców za poświęcony czas (nie tylko w tym dniu) oraz wkład w odniesiony sukces. Aby ta współpraca owocowała również w następnych latach. Dziękujemy bardzo !

A młodzikom życzymy kolejnych sukcesów i dobrej zabawy na piłkarskich stadionach !!!

Zarząd Vinety Wolin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *