30-09-2015 » Międzyzdroje, Sport

Przegrana „Chrobrego” we własnej hali

W miniony weekend, 27 września zawodniczki UKS Chrobry Międzyzdroje rozegrały na własnym parkiecie mecz I Ligi Kobiet tenisa stołowego. Tym razem przeciwnikiem był mocny zespół ATS Białystok, który był naszpikowany zagranicznymi zawodniczkami takimi jak Chinka Bingran Ren czy dwie Białorusinki Inna Karahodzina i Ekatarina Larina.

W pierwszym meczu we własnej hali przeciwniczki dla „Chrobrego” nie były łaskawe. Mecz zakończył się zwycięstwem ATS-u wynikiem 6:4. Trener Jacek Wandachowicz po czemu zaznaczył, że brakowało trochę szczęścia w grach pojedynczych, które czterokrotnie musiały być rozstrzygane w piątym secie, niestety na naszą niekorzyść. Punkty dla „Chrobrego” zdobywały: Joanna Kiedrowska 1,5 pkt., Anna Zielińska 1 pkt., Sylwia Wandachowicz 1,5 pkt.

27.09.2015 r.

UKS Chrobry Międzyzdroje 4:6 ATS Białystok

UKS “Chrobry” Międzyzdroje

Zapraszamy na naszą stronę:
www.chrobrymiedzyzdroje.ubf.pl

SUKCES ZESPOŁU „BRYZA” Z MIĘDZYZDROJÓW

W dniu 24 września 2015 roku o godz. 10.00 w Stargardzkim Centrum Kultury
odbył się zorganizowany przez Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Stargardzie Szczecińskim I-szy Przegląd Chórów Emeryckich pod hasłem: „Piosenka Łączy Nas”.
W konkursie udział wzięło 10 zespołów śpiewaczych z województwa zachodniopomorskiego.

Międzyzdroje reprezentował zespół śpiewaczy „Bryza” pod kierownictwem Janusza Kalemby. „Bryza” przygotowała trzy utwory ze swojego repertuaru, które bardzo spodobały się jury i publiczności. Miło nam poinformować, iż zespół „Bryza” odniósł duży sukces i zdobył III miejsce.

Gratulujemy kierownikowi i całemu zespołowi, życzymy dalszych sukcesów!

Anetta Czyżak
Urząd Miejski w Międzyzdrojach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *