04-12-2015 » Powiat i region, Sport

Znamy mistrzów Powiatu Kamieńskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym

W środę 2 grudnia br. trzydzieści zespołów reprezentujących szkoły z terenu Powiatu Kamieńskiego wzięły udział w Mistrzostwach Powiatu Kamieńskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady oraz Licealiady 2015/2016. Po kilkugodzinnych zmaganiach przy stołach poznaliśmy tegorocznych zwycięzców turnieju, którzy będą reprezentować Powiat Kamieński w dalszym etapie rozgrywek organizowanym przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy.
Wszystkie drużyny z rąk Pana Waldemara Dubrawskiego, Wicestarosty Kamieńskiego oraz Pana Jarosława Kapitana, Członka Zarządu Powiatu w Kamieniu Pomorskim otrzymały dyplomy oraz puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim.
Serdecznie dziękujemy Państwu Sylwii i Jackowi Wandachowicz oraz Sędziom za pomoc przy organizacji Mistrzostw Powiatu Kamieńskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym.
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Kategoria dziewcząt:
Grupa A
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim 1 : 3
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim – Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach 0 : 3
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie 3 : 0
Grupa B
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie – Szkoła Podstawowa w Górkach Pomorskich 0 : 3
Szkoła Podstawowa w Górkach Pomorskich – Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie 3 : 0
Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie 3 : 0
Półfinały:
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie 3 : 0
Szkoła Podstawowa w Górkach Pomorskich – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim 3 : 0
Mecz o III miejsce:
Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim 3 : 1
Finał:
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – Szkoła Podstawowa w Górkach Pomorskich 3 : 0
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach
II miejsce – Szkoła Podstawowa w Górkach Pomorskich
III miejsce – Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie
IV miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim
V miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie
VI miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie
Kategoria chłopców:
Grupa A
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie 3 : 0
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim 3 : 0
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim – Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach 0 : 3
Grupa B
Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie 3 : 0
Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie – Szkoła Podstawowa w Górkach Pomorskich 2 : 3
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie – Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie 0 : 3
Szkoła Podstawowa w Górkach Pomorskich – Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie 3 : 2
Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie – Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie 3 : 2
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie – Szkoła Podstawowa w Górkach Pomorskich 0 : 3
Półfinały:
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie 3 : 0
Szkoła Podstawowa w Górkach Pomorskich – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie 3 : 2
Mecz o III miejsce:
Szkoła Podstawowa w Górkach Pomorskich – Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie 3 : 2
Finał:
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach 0 : 3
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach
II miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie
III miejsce – Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie
IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Górkach Pomorskich
V miejsce – Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie
VI miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim
VII miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie
Gimnazjada
Kategoria dziewcząt:
Publiczne Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim – Gimnazjum w Świerznie 3 : 0
Publiczne Gimnazjum w Sierosławiu – Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Międzyzdrojach 0 : 3
Gimnazjum w Świerznie – Publiczne Gimnazjum w Sierosławiu 3 : 0
Publiczne Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim – Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Międzyzdrojach 0 : 3
Publiczne Gimnazjum w Sierosławiu – Publiczne Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim 0 : 3
Gimnazjum w Świerznie – Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Międzyzdrojach 0 : 3
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Międzyzdrojach
II miejsce – Publiczne Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim
III miejsce – Gimnazjum w Świerznie
IV miejsce – Publiczne Gimnazjum w Sierosławiu

Kategoria chłopców:
Publiczne Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim – Gimnazjum Publiczne „Pomerania” w Dziwnowie 3 : 0
Publiczne Gimnazjum w Wolinie – Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Międzyzdrojach 0 : 3
Gimnazjum Publiczne „Pomerania” w Dziwnowie – Publiczne Gimnazjum w Wolinie 0 : 3
Publiczne Gimnazjum w Sierosławiu – Publiczne Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim 0 : 3
Publiczne Gimnazjum w Wolinie – Publiczne Gimnazjum w Sierosławiu 3 : 0
Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Międzyzdrojach – Gimnazjum Publiczne „Pomerania” w Dziwnowie 3 : 0
Publiczne Gimnazjum w Sierosławiu – Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Międzyzdrojach 0 : 3
Publiczne Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim – Publiczne Gimnazjum w Wolinie 3 : 1
Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Międzyzdrojach – Publiczne Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim 3 : 1
Gimnazjum Publiczne „Pomerania” w Dziwnowie – Publiczne Gimnazjum w Sierosławiu 3 : 1
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Międzyzdrojach
II miejsce – Publiczne Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim
III miejsce – Publiczne Gimnazjum w Wolinie
IV miejsce – Gimnajzum Publiczne „Pomerania” w Dziwnowie
V miejsce – Publiczne Gimnazjum w Sierosławiu
Licealiada
Kategoria dziewcząt:
Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim – Technikum Hotelarskie w Międzyzdrojach 1 : 3
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie 1 : 3
Technikum Hotelarskie w Międzyzdrojach – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim 3 : 1
Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie 2 : 3
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim – Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim 0 : 3
Technikum Hotelarskie w Międzyzdrojach – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie 3 : 0
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – Technikum Hotelarskie w Międzyzdrojach
II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie
III miejsce – Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim
IV miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim
Kategoria chłopców:
Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim 0 : 3
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie 2 : 3
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach 0 : 3
Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie 0 : 3
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach – Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim 3 : 0
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie 0 : 3

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie
II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach
III miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim
IV miejsce – Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim

Tekst: Marek Szymański
Zdjęcia: Piotr Kiełpiński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *