19-02-2016 » Golczewo, Powiat i region

Zarząd LKS “ISKRA” w nowym składzie

W dniu 29 stycznia br. odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków LKS “ISKRA” Golczewo. W zebraniu uczestniczył między innymi Burmistrz Golczewa pan Andrzej Danieluk.   

W wyniku wyborów skład nowego Zarządu zwiększył się do 7 osób. Nowymi członkami Zarządu zostali pan Michał Duda i pan Grzegorz Marks. Prezesem zarządu na kolejną kadencję został Krzysztof Wawrzyński, v-ce prezesem Marek Piotrowski, sekretarzem Wojciech Woźniak, skarbnikiem Maciej Zieliński a członkami zarządu Mariusz Wawrzyński, Grzegorz Marks i Michał Duda. Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej został pan Jaromir Marks. W trakcie obrad poruszono temat organizacji uroczystości obchodów 70-lecia klubu, które przypadają w tym roku. Uczestnicy zebrania bardzo wysoko ocenili działalność stowarzyszenia oraz osiągnięte w ostatnich latach sukcesy organizacyjne i sportowe.
Zarząd klubu serdecznie dziękuje Burmistrzowi Golczewa oraz wszystkim, którzy pomagają w bieżącej działalności klubu. Liczymy na dalszą współpracę i pomoc i już dzisiaj zapraszamy na pierwszy mecz ligowy, który rozegrany na stadionie miejskim w Golczewie w dniu 19 marca br.

Ze sportowy pozdrowieniem
Zarząd  LKS “Iskra”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *