Zaproszenie na targi turystyczne – luty 2016

W ramach realizacji zadań związanych z promocją wystawienniczą Gminy Międzyzdroje w najbliższym czasie planujemy udział w targach na terenie Polski i Niemiec:

  • w dniach 19 – 20 lutego 2016 roku w ramach samodzielnego stoiska Gmina Międzyzdroje bierze udział w Targach “Travel and Taste” w Bydgoszczy.

Targi będą się odbywać w Bydgoskim Centrum Targowo Wystawienniczym, Myślęcinek, to odbywające się po raz pierwszy targi pomysłów i inspiracji, oparte zostaną  m.in. na: turystyce regionalnej, turystyce aktywnej oraz ofercie gastronomicznej  przedstawionej przez lokalnych wystawców.
W trakcie targów 19 lutego piątek odbędzie się konferencja  poświęcona turystyce szkolnej. W związku z tym  zapraszamy Państwa do przygotowania materiałów zawierających oferty pobytowe dla grup szkolnych, które będzie można zaprezentować na naszym stoisku.

  • W dniach 17 – 21  lutego 2016r. w ramach samodzielnego stoiska Gmina Międzyzdroje bierze udział w Targach ,,Reisen”  w Hamburgu.

Targi będą się odbywać na terenie hal targowych Messe Hamburg.
Serdecznie zapraszamy do udziału w targach w ramach stoiska gminy oraz do przekazywania Państwa materiałów promocyjnych do Referatu Promocji i Współpracy z Zagranicą, ul. Książąt Pomorskich 8, pokój numer 8.

Prosimy o przekazywanie ofert oraz materiałów promocyjnych do dnia 11 lutego 2016 r. do godz. 14:00.

Anetta Czyżak
Kierownik Referatu Promocji i Współpracy z Zagranicą

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *