Zapraszamy do wzięcia udziału w Wieczornym Wspólny Bieganiu

Klub Biegacza Kamień Pomorski serdecznie zaprasza do wzięcia czynnego udziału wszystkich mieszkańców Kamienia Pomorskiego, okolic oraz turystów w „Wieczornym Wspólnym Bieganiu”, które odbędzie się tradycyjnie w pierwszy piątek miesiąca.Tym razem spotykamy się 1 lipca br. o godzinie 19:00 przed Halą Widowiskowo – Sportową w Kamieniu Pomorskim (ul. Wolińska 9) skąd wspólnie wyruszymy w niezbyt wymagającą trasę na dystansie 10 km.
„Wyjątkowo nie mamy zaplanowanej konkretnej trasy. Sympatycy biegania, którzy przybędą w piątek będą mogli wybrać jedną z trzech tras. Pierwsza trasa „II Biegu Trzech Mostów” , druga trasa „Kamień Pomorski – Wrzosowo – Kamień Pomorski” lub trzecia trasa „Kamień Pomorski – Wyspa Chrząszczewska – Kamień Pomorski.” – mówi Marek Szymański, Prezes Klubu Biegacza Kamień Pomorski.
W „Wieczornym Wspólnym Bieganiu” chodzi przede wszystkim o pokonywanie własnych ograniczeń. Najłatwiej tego dokonać wśród ludzi którzy podzielają taki pogląd. Każdy kolejny kilometr jest łatwiejszy do zniesienia, gdy ma się u boku kogoś, kto odczuwa i myśli tak samo. Biegacze nie muszą rozmawiać, by odgadnąć swoje myśli.

Dobrze zorganizowana grupa jest jak jednolity organizm, myślący i działający w automatyczny sposób. Najwięksi z nich nie osiągnęliby nic, gdyby nie wspólne bieganie z partnerami, którzy wspierali ich w najtrudniejszych momentach na trasie.  Nie ważne czy umiesz przebiec 1 km czy 100 km – każdy będzie się mógł dobrze bawić.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *