Zachodniopomorski golf na salonach  w Danii

Pola golfowe Pomorza Zachodniego zaprezentują swoją ofertę podczas targów Danish Travel Show, które odbędą się w Herning (Dania) w dniach 21-23 lutego 2020 r. Promocję zapewnia Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

Podczas targów prezentowane będą wszystkie pola golfowe klasy mistrzowskiej, czyli 18 dołkowe. W  Danii swoją ofertę przedstawi Binowo Park sp. z o.o., Modry Las,  Amber Baltic. oraz  Kamień Country Club. W Herning przedstawiciele zachodniopomorskich pól golfowych zapewnią kompleksową i profesjonalną obsługę potencjalnemu turyście, który chciałby odwiedzić Pomorze Zachodnie – zarówno profesjonalnym graczom, jak i amatorom.

Ten  rodzaj imprezy to nie tylko możliwość zachęty dla najbardziej zagorzałych golfistów, aby spróbowali swoich sił na zachodniopomorskich polach, ale również okazja, aby przedstawić różne formy wypoczynku i turystyki na  Pomorzu Zachodnim.

Binowo Park Golf Club leży na terenie Szczecińskiego Parku Krajobrazowego w odległości 20 km od centrum Szczecina. Pola zlokalizowane są na pofałdowanym terenie z licznymi oczkami wodnymi, co podnosi jego atrakcyjność. Amber Baltic Golf Club funkcjonuje na wyspie Wolin, na obrzeżu Wolińskiego Parku Narodowego. Posiada malownicze położenie na pagórkowatym terenie. Modry Las Golf Club to ośrodek położony w pobliżu Choszczna, nad urokliwym jeziorem Raduń. Na obszarze 130 ha zlokalizowane jest 18-dołkowe pole. Poza grą w golfa można tam uprawiać sporty wodne i korzystać z ośrodka jeździeckiego. Kamień Country Club znajduje się w malowniczej miejscowości Grębowo, oddalonej kilka kilometrów od Kamienia Pomorskiego, wśród pięknego krajobrazu lasów i łąk.

Golf jest markowym produktem turystycznym Pomorza Zachodniego. Wraz z dobrze rozwiniętą turystyką wypoczynkową oraz uzdrowiskową stanowi obszar, który w  znaczący sposób wpływa na rozwój tej gałęzi gospodarki.

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego
Biuro Prasowe

To top