WUP_Konferencja prasowa – Skarby

W najbliższy wtorek rozpocznie się kolejny nabór do programu wspierającego rodziców dzieci do lat trzech, którzy chcą powrócić na rynek pracy. Jak przebiega rekrutacja? Kiedy kolejna szansa na „Zachodniopomorskie Małe Skarby”? Jakie inne formy pomocy aktualnie są dostępne?

We wtorek, 3 marca 2020 r. o godzinie 11. 30 w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Szczecinie odbędzie się briefing prasowy, podczas którego zostaną przedstawione informacje dotyczące dostępnych form wsparcia dla rodziców dzieci do lat trzech, którzy np. po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym chcą powrócić na rynek pracy. Mowa będzie o „Zachodniopomorskich Małych Skarbach” oraz nowych miejscach w żłobkach w województwie zachodniopomorskim.

W spotkaniu wezmą udział:

  • Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz;

  • Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie Andrzej Przewoda.

Briefing prasowy dot. form wsparcia dla rodziców dzieci do lat trzech

powracających na rynek pracy

Wtorek, 3 marca 2020 r., godzina 11.30

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie

ul. A. Mickiewicza 41, Szczecin

Projekt „Zachodniopomorskie Małe Skarby” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Działanie 6.6. Programy zapewnienia zwiększenia dostępu do opieki nad dziećmi w wieku do lat 3. Program wdrażany jest przez WUP w Szczecinie.

Biuro Prasowe

To top