Wspólne działania dla bezpieczeństwa  

Podnoszenie poziomu bezpieczeństwa w regionie to ważne zadanie dla samorządu województwa, które realizuje także poprzez wspólne działania z zachodniopomorską policją. Wicemarszałek województwa Tomasz Sobieraj i Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie Marek Jasztal podpisali 25 lutego br. umowę, na mocy której do Komendy Wojewódzkiej Policji trafi 40 tys. zł.

Od lat współpracujemy z zachodniopomorską policją, wspierając środkami z budżetu województwa ich działania. Chcemy, żeby dzieci, dorośli i seniorzy oraz turyści wypoczywający w naszym województwie, szczególnie w okresie letnim, czuli się bezpiecznie – mówi wicemarszałek Tomasz Sobieraj.

Podobnie jak w poprzednich latach przekazane policji środki z budżetu województwa zachodniopomorskiego pozwolą na realizację programów profilaktycznych: „Bezpiecznie nad morzem”, „Bezpieczny Senior”, „Bezpieczny Przedszkolak”, których celem jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa oraz na przeprowadzenie szkoleń funkcjonariuszy pododdziału kontrterrorystycznego.

Więcej na stronie: http://www.wzp.pl/biuro-prasowe/biuro-prasowe/aktualnosci/wspolne-dzialania-dla-bezpieczenstwa

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego
Biuro Prasowe

Jeden komentarz “Wspólne działania dla bezpieczeństwa  ”

Dodaj komentarz

To top