05-02-2018 » Powiat i region

Wnętrze uszyte na miarę

Chyba nie ma bardziej osobistej przestrzeni niż wnętrze własnego domu czy mieszkania. To właśnie tam czujemy się najbardziej swobodnie, zachowujemy się najnaturalniej, jesteśmy najpełniej sobą. W czasach masowej produkcji coraz bardziej chronimy i doceniamy indywidualizm.

Coraz częściej w kreowaniu swojego wizerunku sięgamy po spersonalizowane produkty – modę, biżuterię, gadżety, a nawet kosmetyki. Dlaczego by więc nie zadbać o spersonalizowany charakter wnętrz, w których żyjemy? Kreując przestrzeń wokół siebie, wyrażamy swoją osobowość, tworząc przy tym wyjątkową atmosferę miejsca, w którym poczujemy się dobrze każdego dnia.

Zapraszamy do przeczytania całego tekstu na naszym blogu

Twój E Blog by Eurofirany’

Wystarczy jako hasło wpisać: Iloveeurofirany i cały tekst zostanie odblokowany.

Zapraszamy także na film prezentujący tradycję szycia firan i zasłon naszej firmy.

 

o marce:

EUROFIRANY to rodzinna firma obecna na polskim rynku od 1991. Pozycję lidera w branży home decor zapewniła marce dbałość właścicieli o niespotykaną oryginalność i najwyższą jakość. Od początku główną inspiracją dla nowych kolekcji były krajowe i międzynarodowe targi wnętrzarskie, a także bliska współpraca z ikonami stylu i znanymi projektantami na całym świecie, jak Eva Minge czy Pierre Cardin.

Zajmujemy się profesjonalnym szyciem firan i zasłon na wymiar. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, własnej pracowni krawieckiej oraz zespołowi stylistów wnętrz, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Sprawdź nas!

Dynamiczny rozwój firmy przyniósł właścicielom wiele wyzwań. Miarą sukcesu jest stan obecny: EUROFIRANY to blisko 80 salonów stacjonarnych, stała współpraca z ponad 1000 sklepów w kraju i zagranicą, a także sklep online zapewniający pełny komfort zakupów i szeroki asortyment.

Oferta firmy obejmuje wszelkie tkaniny, dodatki oraz akcesoria niezbędne w pięknie zaaranżowanych wnętrzach. Na kartach cyklicznie wydawanych firmowych katalogów klienci znajdą bardzo szeroki wybór firan i zasłon oraz m.in. narzuty, koce, pościele, prześcieradła, ręczniki, koce, obrusy, obrazy, lampy, kosze, szkatułki, kwiaty dekoracyjne oraz ceramikę użytkową.

Agata Nowak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *