Wczoraj na terenie gminy Wolin gościły delegacje gminy Walim i gminy Mrozy

Współpraca i wzajemne wizyty z gminą Walim, to już wieloletnia tradycja, która owocuje wymianą ważnych doświadczeń. Mamy nadzieję, że pierwsza wizyta delegacji gminy Mrozy rozwinie współpracę tak samo dobrze.

Podczas spotkania gospodarze gminy Wolin mieli przyjemność gościć Wójta Gminy Walim Adama Hausmana, Przewodniczącą Rady Miejskiej Gminy Walim Zuzannę Bodurkę wraz z Radnymi i Sołtysami oraz Sekretarz Gminy Walim Aleksandrę Ignaszak. Wielką radością była również możliwość podjęcia Przewodniczącego Rady Gminy Mrozy Marka Rudki.

Gospodarzami spotkania byli: Stowarzyszenie Sołtysów Ziemi Wolińskiej z Prezesem Bogdanem Czaplickim na czele, Burmistrz Ewa Grzybowska i Przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Czach.

Wizyta odbyła się pod znakiem wspólnych rozmów i zwiedzania najpiękniejszych miejsc na gminy Wolin. Burmistrz Ewa Grzybowska przedstawiła gościom m.in. plan wielkich inwestycji, które rozpoczęły się w gminie Wolin.

Była to również doskonała okazja, aby uroczyście przekazać podziękowania Członkom Zarządu Stowarzyszenia Sołtysów Ziemi Wolińskiej za istotny wkład i zangażownaie w prace Sztabu Maseczkowego

Materiał Gminy Wolin

 

To top