10-03-2018 » Powiat i region

Warto wykorzystać weekend na spacer – zima ponoć powróci.

Fala mrozów odeszła. Pojawił się pierwszy słoneczny i ciepły weekend.  Poprzedni weekend był wprawdzie słoneczny, ale jeszcze ze śniegiem. Zachęcamy do wykorzystania świetnej pogody na spacery, przejażdżki rowerowe i inne sposoby aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Meteorolodzy odwołują właśnie wiosnę.

Po fali mrozów mamy pierwszy słoneczny i ciepły weekend. Meteorolodzy zachęcają do wykorzystania świetnej pogody na spacery, przejażdżki rowerowe i inne aktywności na świeżym powietrzu. 19 marca 2018 r. ma powrócić zima ze śniegiem w całej Polsce.

Z początkiem tygodnia do Polski mają powrócić chmury, deszcz. W kolejnych dniach temperatura nocami ma spaść poniżej zera. W następny weekend szykuje się powrót zimy. Mapa meteo wskazuje na opady śniegu. Mogą one pozostawić w Polsce warstwę nawet 30 centymetrów śniegu. W środkowej i wschodnie części kraju ma spaść ponad 20 cm śniegu.

Szczęśliwsi możemy być tylko my – mieszkańcy Pomorza zachodniego. U nas ma ponoć tylko poprószyć, ale nocą temperatury maja być ujemne.

Jak będzie przekonamy się wkrótce.

FK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *