W powiecie kamieńskim sklepy Dino rosną jak grzyby po deszczu!

Polska sieć sklepów Dino ostro inwestuje na terenie powiatu kamieńskiego. Sieć Dino powstała ponad 15 lat temu. Pierwsze sklepy wybudowano w 1999 roku na terenie województwa wielkopolskiego. W 2015 roku sieć liczyła przeszło 500 placówek zlokalizowanych w województwie: wielkopolskim, dolnośląskim, lubuskim, opolskim, łódzkim, kujawsko-pomorskim, śląskim, mazowieckim, zachodniopomorskim, świętokrzyskim, małopolskim i pomorskim.

Pierwszy sklep sieci Dino na terenie naszego powiatu powstał w Wolinie. Na początku tego roku ruszył sklep Dino w Świerznie, a latem w Dziwnowie. Ostatnio swoje podwoje otworzył sklep Dino w Kołczewie. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że nowa budowa na wylocie drogi wojewódzkiej z Kamienia w kierunku Dziwnowa to kolejny sklep tej sieci w naszym powiecie. Prace posuwają się szybko i niebawem kolejny sklep otworzy swoje podwoje dla mieszkańców naszego powiatu.

Z tego co udało się nam zorientować, to nie ostatnia inwestycja tej sieci w naszym powiecie. Kolejny sklep tej sieci ma powstać w Międzywodziu w gminie Dziwnów i na terenie gminy Golczewo.

W.T.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *