29-05-2016 » Powiat i region, Sport, Wolin

VINETA WOLIN LIDEREM 3 LIGI BAŁTYCKIEJ!!!

Vineta wygrywa z Pogonią Szczecin II 1- 0!

W zespole Vinety Wolin zapanowała ogromna radość. Podczas niedzielnego meczu w Szczecinie (29.05.2016 r.) z rezerwami Pogoni Szczecin, drużyna z Wolina po bardzo trudnym i zaciętym meczu wygrała 1 : 0. Taka  informacja wywołała wśród fanów tego klubu ogromną radość. W sobotę drużyna GKS-u Przodkowo, dotychczasowy lider III ligi,  zremisowała. Zwycięstwo nad Pogonią Szczecin za 3 punkty dało Vinecie Szczecin pierwsze miejsce w III lidze Bałtyckiej. Przed zawodnikami z Wolina baraże. Wszystko może się zdarzyć, piłka jest okrągła, a bramki są dwie. A ambicji i woli walki piłkarzom Vinety nie brakuje.

– Mecz bardzo trudny pod kątem fizycznym. Mieliśmy 2-3 bardzo klarowne sytuacje i rzut karny. Plusem meczu zdecydowanie Adrian Nagórski, który dawał bardzo wiele jakości naszej grze. Karny za faul na nim, który Adam Nagórski strzelił na raty, ale szczęśliwe. Bardzo pewna gra w defensywie Marka Niewiady. Słowa uznania dla chłopaków, bo zapracowali ciężko na te 3 punkty – mówi trener Paweł Ozga.

Vineta skorzystała z potknięcia rywali i dzięki golowi Adama Nagórskiego obecnie jest na czele tabeli. – Dziękujemy za bardzo dobry doping kibiców z Wolina – podkreśla prezes Kowalczyk.

Najlepszym opisem nastrojów są zdjęcia.

W.T.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *