V Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego odwołany  

Komunikat Komitetu Organizacyjnego Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego: Drodzy Biegacze!

Informujemy, iż trwaliśmy do tej chwili, chcąc tak jak Wy biegacze, aby „Piąty Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego” się odbył. Przyznamy też, że ostatnie dni były dla nas dość trudne i niezwykle ciężkie, jak o intensywne, kiedy prowadziliśmy szereg nie łatwych rozmów dotyczących być albo nie być naszej biegowej już dość spopularyzowanej dość szeroko imprezy. I ostatecznie zdecydowaliśmy, iż:

Z uwagi na brak możliwości ustalenia kiedy (termin choćby przybliżony) zagrożenie epidemiczne ustanie, a tym samym mając świadomość odpowiedzialności za zdrowie uczestników kamieńskiego biegu oraz wolontariuszy i osób towarzyszącym biegaczom, jesteśmy zmuszeni poinformować, że Piąty Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego w tym roku nie odbędzie się. Równocześnie zdecydowaliśmy się przenieść nasz bieg na przyszły rok. A nowa data to 31 lipca 2021 roku.

(Głęboko) wierzymy, że (wszyscy) zrozumiecie naszą nie łatwo, ale racjonalnie podjętą decyzję. I wierzymy, że będziemy mieli sposobność spotkania się na naszej kamieńskiej imprezie w  nowo zaproponowanym przez nas terminie.

Uprzedzając Wasze pytania odnośnie odzyskania opłaty startowej, informujemy, iż zostanie ona zwrócona w najbliższym czasie.

Dziękujemy jednocześnie wszystkim za okazywane przez Was istotne wsparcie, słowa otuchy, jak też za liczne maile oraz szereg telefonów.

Pamiętajcie, że jesteśmy tu dla Was. I będzie nam niezmiernie miło, jeżeli zdecydujecie się uczestniczyć w piątej edycji Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego za rok. Tymczasem życzymy Wam wszystkim oraz Waszym bliskim dużo, bardzo dużo zdrowia . A także co najmniej odrobiny rozsądku w tym trudnym dla nas wszystkich okresie.

Serdecznie szczerze i niezwykle mocno wszystkich pozdrawiamy!

Komitet Organizacyjny Biegu

 

To top