02-06-2016 » Powiat i region

Uroczyste powołanie Komendanta Międzyzdrojów i mianowanie Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego

W Komendzie Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim kolejne zmiany. Z dniem 1 czerwca insp. Piotr Krakowski, szef kamieńskiej policji podczas uroczystego spotkania powołał na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Międzyzdrojach asp.szt. Dariusza Padzika, który dotychczas pełnił obowiązki szefa komisariatu.
Świeżo upieczony komendant od początku służby związany z pionem kryminalnym przepracował dotychczas 25 lat. Nowy komendant w czasie dotychczasowej służby dał się poznać jako doświadczony policjant, fachowiec i profesjonalista, który z wielkim zaangażowaniem realizował powierzone mu zadania.

Podczas trwającej uroczystości Komendant Powiatowy Policji – insp. Piotr Krakowski mianował mł.asp. Andrzeja Artemiuka na Zastępce Naczelnika Wydziału Kryminalnego. Andrzej Artemiuk w Policji przepracował 10  lat i od lat był związany z pionem kryminalnym. Służbę rozpoczął jako funkcjonariusz Oddziałów Prewencji w Szczecinie. Początkowo, tak jak każdy młody policjant patrolował ulice, następnie rozpoczął trwający najdłużej okres służby w pionie kryminalnym, gdzie specjalizował się w przestępczości narkotykowej i samochodowej.

Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim
sierż. Izabela Trepko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *