Uroczyste otwarcie ulicy 1-Maja w Dziwnówku

W sobotę 13 czerwca 2020 roku o godzinie 16.00 w Dziwnówku Burmistrz Dziwnowa Grzegorz Jóźwiak w obecności Posłów na Sejm Artura Łąckiego PO i Jarosława Rzepy PSL, Olgierda Kustosza Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego, radnych Rady Miejskiej i mieszkańców Dziwnówka dokonali uroczystego otwarcia ulicy 1-Maja w Dziwnówku.                 W uroczystości udział wziął również Zastępca Burmistrza Dziwnowa Łukasz Dzioch oraz przedstawiciele wykonawcy robót.

Nowo wykonana ulica 1-Maja prezentuje się okazale i jest to kolejna inwestycja wykonana w tej miejscowości. Gmina Dziwnów co roku realizuje wiele inwestycji zmieniających oblicze miejscowości tej nadmorskiej gminy. Dzięki władzom gminy Dziwnów z uroków nadmorskich miejscowości gminy Dziwnów korzysta coraz więcej turystów. Powstają nowe obiekty turystyczne i nowe miejsca pracy.

Po uroczystym otwarciu ulicy i przecięciu wstęgi uczestnicy udali się na skwer przy fontannie i zegarze słonecznym przy ulicy Kamieńskiej, gdzie odbył się koncert Arka Mażewskiego podczas którego wszyscy uczestnicy uroczystości mogli wypróbować znakomite grillowe specjały ufundowane przez sponsora właściciela Porta Mare i czołowego inwestora Gminy Dziwnów.

W.T.

To top