UKS Chrobry Międzyzdroje awansuje do Ekstraklasy Kobiet

Historyczny sukces odniosły zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Chrobry Międzyzdroje awansując do Ekstraklasy Kobiet tenisa stołowego. W dzisiejszym meczu barażowym rozegranym we własnej hali sportowej zawodniczki z Międzyzdrojów pokonały drużynę MLKS UKS Śnieżnik Stronie Śląskie wynikiem 8:2.

Pierwszy pojedynek w Stroniu Śląskim również rozstrzygnięty został na korzyść Chrobrego rezultatem 6:4. Sukces zawodniczek z Międzyzdrojów jest na tyle ważny, że w historii klubu nigdy żaden zespół męski ani kobiecy nie grał na najwyższym szczeblu rozgrywkowym Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

W skład drużyny wchodzą: Anna Zielińska, Wioleta Witkowska, Sylwia Wandachowicz, Joanna Kiedrowska oraz Adriana Kołaszewska. Warto dodać, że ojcami tego sukcesu jest Trener Jacek Wandachowicz oraz Prezes UKS Chrobry Międzyzdroje Waldemar Witkowski. Już od września tego roku do Międzyzdrojów zawitają najlepsze kluby kobiece w Polsce i przy okazji pragniemy zaprosić wszystkim sympatyków tenisa stołowego do kibicowania.

„UKS Chrobry” Międzyzdroje – Rafał Błocian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *