Ukraino nie zostawimy Cię w potrzebie!

89249000050000453062407892
SIEPOMAGA.PL
Fundacja Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Poznaniu- Nowe Miasto i Gmina
Można wspierać akcję wysyłając sms na nr 72365 w treści UKRAINA.  Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. NIE-agresji Rosji na wolną Europę
i wolny świat. Atak Rosji na Ukrainę jest atakiem na wolny świat. Takie hasła możemy przeczytać w serwisach informacyjnych, uaktualnianych co kilka minut. I niestety są one w 100% prawdziwe i w żadnym stopniu nie SA przesadzone. W Europie jest wojna.
Solidaryzując się z krajem, którego prawo do wolności, suwerenności i pokoju zostało ewidentnie zagrożone, a wbrew propagandzie rosyjskiej, atakowani są także cywile, a nie tylko przeprowadzany jest atak na obiekty wojskowe, ogłaszamy zbiórkę pieniędzy na rzecz pomocy Ukraińcom. W ramach Fundacji Siepomaga.pl. Silna i niepodległa Ukraina, to silna i niepodległa Polska. Na ten moment róbmy to co możemy zrobić, czyli bądźmy jednomyślni, w wspieraniu niepodległości Ukrainy i pomagajmy finansowo. Potrzebne są ubrania, żywność i lekarstwa. Fundacja najlepiej rozdysponuje zebranymi przez wolontariuszy pieniędzy. W jedności siła! W środę 2 marca 2022r. SU naszej szkoły zorganizuje sprzedaż ciasta. Zebrane pieniądze wpłacimy na konto Siepomaga.pl. Pilotażową akcję pomocową rozpoczynamy 2 marca, ale już dzisiaj wiemy, że będziemy pomagać Ukraińcom, do póki będzie taka potrzeba.
Zwracamy się z prośbą o zgłaszanie się osób chętnych do upieczenia i dostarczenia ciasta do szkoły. Proszę zgłaszać chęć wsparcia wysyłając do mnie wiadomość na Librusie, abym mogła przewidzieć skalę akcji i cenę za porcję ciasta. Apeluję także do wszystkich Uczniów, aby wspierali akcję poprzez zakupienie ciasta, na szkolnym stosiku słodkości. Każdy kto zakupi ciasto otrzyma paragon (symboliczny), na podstawie którego opiekun SU wpisze uczniowi/uczennicy pochwałę.

opiekun SU Renata Włodarczyk/Kronia

To top