Udany muzyczny wieczór dedykowany przez burmistrza piękniejszej części społeczności Kamienia Pomorskiego

W minioną niedzielę (11.03.), w kamieńskiej hali widowiskowo – sportowej, burmistrz miasta, Stanisław Kuryłło, zorganizował bardzo udane spotkanie towarzysko – muzyczne na które zaprosił panie, a to z okazji minionego właśnie ich Dnia Kobiet.

Nastrój i atmosfera były iście kameralne. Multum stolików z palącymi się świecami, panującym na hali półmrokiem – to wszystko w dużej mierze zaskoczyło przybyłe na to spotkanie panie, które zapraszano tudzież na smakowite ciasteczka, lody, kawę czy herbatę.

W trakcie spotkania wystąpiły dwie wokalistki, które w bardzo suptelny i przejmujący sposób śpiewały znane światowe i polskie przeboje. Na scence zobaczyliśmy również ukraińskiego artystę, który od pewnego czasu mieszka w stolicy powiatu, Alekseya Kaługina. Olek przedstawił kilkanaście będących na topie przebojów śpiewając je m.in. w językach angielskim i ukraińskim.

Wszyscy sceniczni artyści w świetny sposób dostosowali repertuar do panującego na hali niezmąconego tajemniczego (jak panie…) nastroju. A na zakończenie całej imprezy, wszystkie panie z rąk burmistrza otrzymały po pięknej róży, prze to wszystkie były zachwycone i zauroczone niedzielnym wieczorem, radując się również z tego, że burmistrz przygotował im taki wspaniały prezent. I po prostu – o nich nie zapomniał.

Miwa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *