Tegoroczni ambasadorzy zachodniopomorskiej kultury wybrani

Sylwia Fabiańczyk-Makuch, Michał Kawecki, Marek Kościółek i  Mirosław Kupiec to laureaci XI edycji marszałkowskiego konkursu o nagrodę „Pro Arte”. Nagrody wyróżnionym wręczyły w piątek, 30 września br. w Operze na Zamku w Szczecinie, Członkini Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Anna Bańkowska oraz Wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego Teresa Kalina.

Gratuluję odznaczonym i laureatom dotychczasowych, wyróżniających się osiągnięć.  Dziękuję za bezcenny wkład w budowanie atrakcyjnego wizerunku Pomorza Zachodniego. Państwa praca jest wizytówką całego województwa, inspiracją dla kolejnych pokoleń i mobilizacją do odkrywania bogactwa regionu. Życzę nam wszystkim, abyśmy idąc za Państwa przykładem, potrafili w sposób twórczy i bezinteresowny realizować życiowe pasje, które stają się nie tylko źródłem satysfakcji, ale znajdują również odzwierciedlenie w jakości  oferty kulturalnej Pomorza Zachodniego – mówiła członkini zarządu województwa Anna Bańkowska.

Więcej na stronie: https://www.wzp.pl/biuro-prasowe/biuro-prasowe/aktualnosci/tegoroczni-ambasadorzy-zachodniopomorskiej-kultury-wybrani-wreczenie-nagrod-pro-arte

To top