TARGI KSIĄŻKI W DOMOWYM ZACISZU

Nie spotkamy się na tegorocznych Targach Książki w Krakowie, nad czym bardzo ubolewamy, chcemy Wam jednak dać choć trochę targowej atmosfery, zapewnić rabaty i możliwość zdobycia autografu ulubionego autora tak jak podczas tego wielkiego święta czytelnictwa, dlatego postanowiliśmy zorganizować swoje własne targi w wersji online! Zaparzcie gorącą kawę lub herbatę, usiądźcie wygodnie w fotelu i oddajcie się zakupom w domowym zaciszu 🙂
Od 1 do 25 października na www.replika.eu znajdziecie liczne rabaty, a książki aż 24 naszych autorów będziecie mogli nabyć z autografem, a nawet dedykacją autora!

Link do promocji targowych na naszej stronie: https://replika.eu/tytul/targi-ksiazki-w-domowym-zaciszu/

Tytuły objęte targową promocją kupicie aż 40% taniej do końca trwania wydarzenia, nasza pozostała oferta objęta jest 30% rabatem, a wysyłka zamówień powyżej 50zł jak zwykle jest darmowa! 🙂

Zapraszamy do udziału w naszym wydarzeniu na fb, udostępnianiu go i zapraszaniu znajomych książkomaniaków! 🙂 Link do wydarzenia, w którym znajdują się wszelkie szczegóły akcji:

https://www.facebook.com/events/1105844996541740/

Osoby będące patronami medialnymi objętych promocją targową tytułów (wszystkie tytuły tutaj: https://replika.eu/tytul/targi-ksiazki-w-domowym-zaciszu/) prosimy o przypominanie w trakcie trwania targów swoich treści związanych z promocją danego tytułu (recenzje, zdjęcia książek, wywiady etc.), tworzenie nowych treści wokół tytułów w kontekście targów i wspominanie o możliwości nabycia danej książki u nas do 25.10 z autografem autora 40% taniej!

W przypadku tytułów zapowiedzianych prosimy o publikacje postów z zapowiedzią i dodanie informacji o targach i możliwości zamówienia książki już teraz.

W załączniku znajduje się zestaw grafik promocyjnych wydarzenia do publikacji.

Pozdrawiam
Konrad Urbański

Wydawnictwo Replika w restrukturyzacji
ul. Szarotkowa 134
60-175 Poznań

tel. 515 339 813

www.replika.eu

To top