12-04-2016 » Powiat i region

Świętował udany skok

Kamieńscy policjanci zatrzymali podejrzanego o włamanie do mieszkania w Kamieniu Pomorskim i odzyskali większość skradzionych przedmiotów. 32-latek ukradł biżuterię, pieniądze, dwa laptopy oraz alkohol na łączna sumę 9 000 złotych. Sprawca został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Przyznał się do popełnienia przestępstwa. Teraz odpowie za kradzież z włamaniem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę w Kamieniu Pomorskim. Nieznany wówczas sprawca wyważył łomem drzwi balkonowe mieszkania i ukradł biżuterię, pieniądze, dwa laptopy oraz alkohol na łączną sumę strat 9 000 złotych. 32- latek upojony skradzionym alkoholem, świętując udany skok, spacerował w godzinach nocnych po ulicach Kamienia Pomorskiego wraz z częścią skradzionych przedmiotów, ukrytych w damskiej torbie.

Około godziny 22.00 wpadł w ręce Policji. Sprawca został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W toku realizacji czynności,  w wyniku przeszukania, odzyskano pozostałe rzeczy pochodzące z kradzieży. 32- latek odpowie za kradzież z włamaniem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim
sierż. Izabela Trepko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *