15-12-2019 » Powiat i region

Świąteczny nastrój światełek i biesiadowania w Gminie Rewal udzielił się nie tylko kamieńskim emerytom i rencistom

Niejako wieloletnią tradycją w Gminie Rewal są około świąteczne iluminacje świetlne, światełka, tudzież rozrywkowe imprezy pod chmurką. Tak też jest również i w tym roku. Niechorze, Rewal, Trzęsacz czy Pustkowo, rozbłyskują setkami kolorowych światełek, które po raz kolejny oglądali kilka dni temu kamieńscy emeryci i renciści, którzy wybrali się na zintegrowaną świąteczną wycieczkę.

A jest doprawdy na co popatrzeć. I jest co podziwiać, bowiem rewalska gmina po raz kolejny przygotowała się do tego wydarzenia dość szczególnie.

„Jesteśmy na takiej światełkowej wycieczce po raz kolejny. A trwa to już od kilku ładnych lat. I za każdym razem owe światełka czy też iluminacje, są nico jakby inne, a zarazem – co istotne, wyjątkowe. Dosłownie w każdej miejscowości w których byliśmy.

Duże wrażenie dla przykładu robią ogromniaste figury świetlne, które ustawione są  w okolicy repliki krzyża z podzakopiańskiego Giewontu, który znajduje się w małym Pustkowie. Super sprawa.” – jednym chórem powiedzieli panie Aniela, Stanisława i pan Zbigniew, jedni z licznych uczestników tego świątecznego wypadu.

Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *