19-03-2018 » Powiat i region

SPRAWCY WŁAMANIA ZATRZYMANI

W minioną sobotę ( 17.03.) policjanci Posterunku Policji w Dziwnowie zatrzymali trzech sprawców włamania do magazynu sklepu POLO Market przy ulicy Mickiewicza w Dziwnowie. Okazali się nimi mieszkańcy Dziwnowa 62-letnia kobieta oraz 53-letni i 43-letni mężczyzna. Łupem złodziei padła żywność przeznaczona do utylizacji.

W dniu 16 marca 2018 roku około godziny 22.00 przy ulicy Mickiewicza w Dziwnowie doszło do włamania do magazynu sklepu POLO Market. Jak ustalono trzech sprawców po uprzednim zerwaniu kłódki zabezpieczającej wejście do pomieszczenia magazynu, weszło do środka skąd ukradli żywność w postaci: mięsa, wędlin oraz między innymi serów i jogurtów na łączną sumę strat 260 złotych.

Powiadomieni o fakcie policjanci Posterunku Policji w Dziwnowie, w wyniku podjętych czynności ustalili tożsamość sprawców. Niezwłocznie udali się oni do miejsca zamieszkania typowanych sprawców. W mieszkaniu oprócz podejrzanych, ujawnili pozostałości skradzionej żywności. Jak ustalono część skradzionych wcześniej produktów spożywczych, podejrzani w sprawie, zdążyli już skonsumować.

Cała trójka usłyszała już zarzuty kradzieży z włamaniem. Za ten czyn grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10. Teraz za swoje zachowanie będą tłumaczyć się przed Sądem.

I.T.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *