SP Leśnik Oldboy wygrywają w VI Edycji MALF

Mistrzem VI Edycji MALF została drużyna SP Leśnik Oldboy w składzie: Zbigniew Szwarc, Dariusz Duszyński, Jarosław Kwiatek, Kornel Pflantz, Roman Kleszczyński, Adam Celiński, Krzysztof Lewandowski, Bartosz Fąfara, Sebastian Podhorodecki, Dariusz Kozłowski.

Drugie miejsce wywalczył zespół Young Boys, natomiast trzecia lokata przypadła drużynie Klifu. Do ostatniej kolejki ważyły się losy tytułu mistrzowskiego. W bezpośrednim spotkaniu pomiędzy SP Leśnik Oldboy a Young Boys doszło do wyłonienia mistrza. To właśnie Leśnicy okazali się lepsi i oto oni podniosą Puchar Mistrza MALF 2016. Już za tydzień 14 marca 2016 r. o godz. 19:30 w Hali Sportowej w Międzyzdrojach odbędzie Puchar Ligi, w którym wystąpi sześć zespołów ligowych, a na koniec w tym samym dniu odbędzie się podsumowanie i wręczenie nagród.
Najlepszy strzelec – Michał Protasewicz (Young Boys) – 22 bramki
Drugi strzelec – Mateusz Kożyb (Players) – 21 bramek
Klasyfikacja końcowa:
1. SP Leśnik Oldboy – 25 pkt. 88:39
2. Young Boys – 25 pkt. 107:37
3. Klif – 16 pkt. 55:64
4. Players – 12 pkt. 57:67
5. Leśnik – 6 pkt. 42:98
6. Przytór Team – 4 pkt. 48:92
Organizatorzy pragną podziękować wszystkim sponsorom za wsparcie rozgrywek, a przede wszystkim: Panu Leszkowi Doroszowi Burmistrzowi Międzyzdrojów za wsparcie oraz pomoc w organizacji kolejnej już VI Edycji MALF. Osobne podziękowania należą się wszystkim zawodnikom za wspaniałą rywalizację sportową oraz dostarczone emocje. Kibicom dziękujemy za gorący doping. Natomiast sędziom czyli Panu Lucjanowi Szeferowi oraz Panu Markowi Szymańskiemu dziękujemy za wytrwałość oraz profesjonalną obsługę. Już teraz zapraszamy wszystkie chętne drużyny do VII edycji Międzyzdrojskiej Amatorskiej Ligi Futsal-u, która rozpocznie się jesienią tego roku.
Rafał Błocian
SP 1 Międzyzdroje

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *