Sobotnia okazała inauguracja Stowarzyszenia Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski

W minioną sobotę w hali widowiskowo – sportowej odbyła się inauguracja działalności Stowarzyszenia Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski, podczas której zaprezentowano aż 150 najmłodszych adeptów sztuki piłkarskiej wywodzących się nie tylko z tego miasta.

Przedstawiono trenerów, którymi są: Paweł Pawlaczyk, Remigiusz Pęcak oraz Dawid Sandzewicz. Na czele kilkunastu osobowego Zarządu stowarzyszenia stanął Daniel Omelański, niegdyś piłkarz kamieńskiego „Gryfa”.

Start kamieńskiej Akademii Piłkarskiej to coś nowego w życiu sportowym nie tylko kamieńskiej Gminy, ale całego regionu, z którą wielu wiąże spore nadzieje mając w zamyśle wypromowanie wielu świetnych młodych piłkarzy, a kontekście tego, młodych piłkarzy, o których za kilkanaście lat być może usłyszymy dużo więcej.

Na pewno dziś młody narybek będzie wzmocnieniem zespołu seniorskiego kamieńskich gryfitów, którzy dzielnie od kilku lat pokazują się w IV lidze.

Dziś, na samym początku werwa i ogromne chęci do treningów są. Oby tych aspektów najmłodszym adeptom nigdy nie zabrakło.

Miwa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *