Ruszył plebiscyt „Idol Publiczności” 21. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach!

Na stronie www.festiwalgwiazd.com w zakładce plebiscyt każdy sympatyk Festiwalu Gwiazd może zagłosować na swojego „idola”.

Jak podaje Dyrektor Artystyczny Festiwalu Gwiazd Olaf Lubaszenko „Plebiscyt „Idol Publiczności” 21. Festiwalu Gwiazd to tegoroczna nowość! Kto jest w oczach publiczności najbardziej obiecującym młodym twórcą 2015 roku? Decyzję podejmą internauci w specjalnym głosowaniu. Wśród nominowanych znaleźli się artyści, którzy pomimo młodego wieku posiadają niemały dorobek artystyczny, zyskali popularność i zgodzili się wziąć udział w plebiscycie.”

Zgodnie z regulaminem  plebiscytu głosowanie trwa do 20 czerwca 2016r. W celu oddania ważnego głosu należy  się zarejestrować  podając swoje dane: imię, nazwisko oraz adres e – mail, a następnie po powtórnym zalogowaniu oddać swój głos. Głosować można jednorazowo każdego dnia. Podane dane posłużą organizatorom w celu przekazania informacji o wygraniu cennych nagród, w tym: bezpłatnych karnetów wstępu na wszystkie wydarzenia festiwalowe.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w plebiscycie!

Wybierz swojego kandydata, zaloguj się i zagłosuj!

 

Anetta Czyżak

Urząd Miejski w Międzyzdrojach

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *