Remont zejścia na plażę w Międzywodziu

Już jutro, tj. 16 czerwca 2020 roku (wtorek), rozpocznie się remont zejścia na plażę, usytuowanego w Międzywodziu, na przedłużeniu ulicy Plażowej. W ramach zaplanowanego remontu (który w wyniku obostrzeń epidemicznych musiał zostać przesunięty w czasie), wymienione zostaną drewniane podkłady oraz deski stanowiące poszycie zejścia. Zakres prac – z uwagi na stan techniczny i pilną potrzebę remontu – jest bardzo duży. Oznacza to, że pojawią się utrudnienia w dostaniu się na plażę dla osób niepełnosprawnych. Prosimy również mieć na względzie fakt, że w toku prac pojawi się konieczność zamknięcia zejścia na okres kilku dni.

Prace rozpoczną się od kładki dedykowanej osobom niepełnosprawnym. Następnie remontowany będzie tzw. pokład główny, a w dalszej części schody. W związku z powyższym, mieszkańców jak i turystów chcących skorzystać z zejścia w tym miejscu, prosimy nie tylko o cierpliwość, ale też o wyrozumiałość dla wykonawcy. Prace, w związku z zapewnieniami firmy przeprowadzającej remont, powinny zostać ukończone na początku lipca.

Najbliższe, dostępne zejście na plażę dla osób niepełnosprawnych, znajduje się w Międzywodziu, na przedłużeniu ulicy Zwycięstwa.

Krzysztof Zawiliński
To top