Rekordowa Majówka w Międzyzdrojach

Przed nami majówka. Dni wolne od pracy, pełne odpoczynku, spotkań w rodzinnym gronie jak również w towarzystwie przyjaciół.  W tych dniach na pewno warto wybrać się do Międzyzdrojów. Czeka na Was moc atrakcji, a i wrażeń nie zabraknie. Kto lubi aktywności sportowe, będzie zadowolony. Dla tych co kochają szachy 30 kwietnia br. organizujemy turniej szachowy o puchar Burmistrza Międzyzdrojów.  3 maja to międzyzdrojski, majowy dzień sportowy czyli Bieg po kulturę na dystansie 5 km oraz 2 godzinny maraton zumby.
A może trochę kultury? Czemu nie –  29 kwietnia koncert  gwiazdy młodego pokolenia .  O godz. 18:00 w amfiteatrze zabrzmi wokal  Sarsy.  1 maja dla miłośników scen teatralnych spektakl „Apetyt na czereśnie” w wykonaniu teatru Polskiego ze Szczecina. No i najlepsze na deser  –  2 maja w Dniu Flagi na międzyzdrojskiej plaży bijemy rekord Polski w kategorii najdłuższa flaga RP!

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do wspólnego świętowania z biało czerwoną. Spotykamy się o godz. 10:30 na plaży przy zejściu A ( zejście przy restauracji Port ) lub przy zejściu K ( zejście przy Aquamarina ). Tam czekać będą na Państwa koordynatorzy akcji, którzy pokierują Was i skoordynują działania przy fladze. Z biciem rekordu startujemy o godz. 11:00. Z dwóch stron ( od zejścia A i zejścia K ) z Waszym udziałem  rozwiniemy flagę na odcinku 2 500 m. Rozciągnięta flaga, przytrzymana przez uczestników zostanie zmierzona przez  przedstawiciela biura rekordów, dlatego informujemy, że flagę należy nie tylko rozwinąć, ale również poczekać do momentu jej złożenia. Po zakończeniu bicia rekordu Polski zapraszamy Państwa na Aleję Gwiazd, gdzie odbędą się oficjalne uroczystości związane  z Dniem Flagi, jak również będziecie mogli spędzić miłe chwile w towarzystwie międzyzdrojskich harcerzy i animatorów dla dzieci. Będzie można zobaczyć sprzęt wojskowy, skosztować pysznej grochówki czy też podziwiać paradę orkiestry wojskowej. Warto u nas być i jak zapowiada burmistrz Mateusz Bobek – u nas nie można się nudzić. Międzyzdroje oferują pełen wachlarz możliwości dla każdego i na każdą kieszeń. Zapraszam serdecznie!

 Anetta Czyżak

UM Międzyzdroje    

To top