13-03-2018 » Powiat i region

Bo psi uśmiech jest selfie warty!

Bo psi uśmiech jest selfie warty! Z zestawem fotograficznym PEDIGREE® SelfieSTIX, selfie z Twoim psem zawsze się uda!

Wyjątkowy spacer, wyśmienita zabawa, chwila, którą chcesz zachować na dłużej, a Twój czworonożny przyjaciel nawet nie spojrzał w obiektyw? Sytuacja codzienna i znana wszystkim opiekunom psów, bo wykonanie psiego selfie to nie lada wyzwanie. Jak temu zaradzić, co zrobić by uśmiech psa zagościł na zdjęciach już na zawsze? Z zestawem fotograficznym PEDIGREE® SelfieSTIX będzie to wręcz szczenięco proste!

 Psi uśmiech selfie warty

Pielęgnacja psiego uśmiechu to niezwykle ważna sprawa. Pomagają w tym przysmaki dentystyczne, takie jak PEDIGREE® DENTASTIX™, które wspierają pielęgnację jamy ustnej oraz utrzymanie zdrowych zębów i dziąseł. Dzięki temu, miłośnicy psów i ich pupile mogą zbliżyć się do siebie podczas robienia zdjęć jeszcze bardziej, zapominając o problemie niemiłego oddechu.

Aby fotografowanie się z pupilem było zawsze proste, a psi uśmiech prezentował się na zdjęciach idealnie, marka PEDIGREE® DENTASTIX™ opracowała wyjątkowe narzędzia do robienia selfie – aplikację fotograficzną oraz klipsa SelfieSTIX, umożliwiającego przypięcie przysmaku PEDIGREE® DENTASTIX™ do górnej części każdego telefonu komórkowego. Widok oraz zapach ulubionej przekąski umieszczonej tuż przed nosem czworonoga z pewnością nie pozostawią go obojętnym. Ten błysk
w oku i szeroki psi uśmiech… i super selfie gotowe!

Wszyscy lubimy się fotografować, zwłaszcza z naszymi pupilami. Niestety zrobienie zdjęcia ruchliwemu psu i skłonienie go do patrzenia w obiektyw bywa często sporym wyzwaniem – powiedziała Dorota Wilczak-Paluch, Brand Manager Pedigree.  Opiekunowie psów, wykorzystując klips SelfieSTIX, w łatwy sposób mogą przypiąć przysmak PEDIGREE® DENTASTIX™ do swojego telefonu i skupiając uwagę pupila na ulubionej przekąsce, natychmiast uchwycić chwilę wspólnej bliskości – dodała Dorota Wilczak-Paluch.

Psielfie niejedno ma oblicze

Mobilna aplikacja PEDIGREE® SelfieSTIX, to proste super narzędzie pozwalające nadać zdjęciom nowy niepowtarzalny wymiar. Aplikacja wykorzystuje wyjątkową technologię rozpoznawania twarzy psów, co umożliwia dodawanie różnych zabawnych filtrów. Nasz pupil w ciągu kilku sekund może zyskać nowy, zabawny wygląd policjanta, kucharza, przewodnika safari czy nawet kota. Narzędzie umożliwia też łatwe i szybkie dzielenie się zdjęciami z rodziną i przyjaciółmi.

Jak zdobyć zestaw fotograficzny PEDIGREE® SelfieStix

Aplikacja i klips SelfieSTIX razem z przysmakiem PEDIGREE® DENTASTIX™ tworzą idealny zestaw fotograficzny, który powinien znaleźć się w posiadaniu każdego miłośnika psów. Jak go zdobyć? Aplikację mobilną można bezpłatnie pobrać w App Store i Google Play. Natomiast klipsy SelfieSTIX dostępne są z promocyjnymi opakowaniami przysmaków PEDIGREE® DENTASTIX™ między innymi
w wybranych sklepach sieci: Auchan, Carrefour, Intermarche, Leclerc, Netto, Polomarket, Rossmann, Tesco, Żabka. Zestawy promocyjne kupić można także w sklepach zoologicznych Maxi Zoo,  Zoo Karina na Pomorzu, sieci marketów RCMB „MAJSTER”, obecnych w południowo-wschodniej Polsce. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Marka PEDIGREE®

PEDIGREE® to numer jeden wśród marek karmy i przysmaków dla psów na świecie, zapewniająca pożywienie największej liczbie psów. Pod marką PEDIGREE® dostępna jest szeroka gama produktów w różnych formach, przeznaczonych dla psów na każdym etapie ich życia. Marka PEDIGREE® opiera się na niezachwianej miłości do wszystkich psów i zaangażowaniu w upowszechnianie adopcji psów. Więcej informacji na ten temat marki dostępnych jest na stronie internetowej www.pedigree.pl.

Marka PEDIGREE® DENTASTIX™

PEDIGREE® DENTASTIX™ to wyjątkowy przysmak uwielbiany przez psy. Wspomaga higienę jamy ustnej, co jest niezbędne do utrzymania zdrowych zębów i dziąseł. Tym samym umożliwia większą bliskość pomiędzy psami i ich opiekunami.  Unikalna tekstura Pedigree® Dentastix® dająca optymalne

właściwości ścierające pozwala efektywnie usuwać płytkę nazębną, a składniki aktywne zmniejszają narastanie kamienia nazębnego. Ponadto żucie stymuluje wydzielanie śliny, która naturalnie wymywa resztki jedzenia. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.pedigree.pl.

Mars Petcare

Mars Petcare to wiodąca na świecie firma w obszarze żywienia i opieki zdrowotnej zwierząt, która każdego dnia stara się tworzyć lepszy świat dla zwierząt domowych. Mars Petcare wierzy, że zwierzęta domowe poprawiają jakość naszego życia, a przebywanie z nimi  przynosi radość i korzyści, które powinny być dostępne dla każdego. W portfolio Mars Petcare znajduje się 41 marek, w tym marki warte miliardy dolarów, takie jak: PEDIGREE®, WHISKAS®, ROYAL CANIN®, BANFIELD®, a także wiele innych marek: IAMS®, CESAR®, SHEBA®, NUTRO®, DREAMIES®, EUKANUBA®, BLUEPEARL®, PET PARTNERSTM. Do Mars Petcare należy także WALTHAM Centre for Pet Nutrition, wiodąca instytucja w zakresie żywienia i dobrostanu zwierząt domowych. Mars Petcare zatrudnia ponad 40 000 współpracowników na całym świecie. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.mars.com/global/brands/petcare.

Karolina Kowalczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *