28-02-2016 » Golczewo, Powiat i region

Przyjdź na spotkanie w GOKiS Golczewo i włącz się w lokalne inicjatywy

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie ma przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców Gminy Golczewo na spotkanie z cyklu “Laboratorium Pomysłów”, które odbędzie się 3 marca w czwartek o godzinie 17:00 na sali widowiskowej GOKiS. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich mieszkańców gminy zainteresowanych sprawami kultury. Szczególnie zależy nam na obecności lokalnych liderów społecznych, przedstawicieli organizacji pozarządowych, nauczycieli, artystów, dziennikarzy, społeczników, pasjonatów, radnych i sołtysów.

Spotkanie będzie stanowiło oficjalne rozpoczęcie działań GOKiS w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2016. Program został przygotowany i sfinansowany przez Narodowe Centrum Kultury. GOKiS, jako beneficjent programu przeprowadzi profesjonalną diagnozę sytuacji i potrzeb kulturalnych gminy, a następnie ogłosi konkurs na najciekawsze inicjatywy lokalne. Zwycięskie pomysły mieszkańców otrzymają granty na realizację. Całość działań będzie odbywała się pod nazwą “Laboratorium Pomysłów”.
Program Dom Kultury + skierowany jest do ośrodków kultury, które gotowe są prowadzić nowatorskie działania animacyjne oraz inicjować działania służące wzmocnieniu zaangażowania ich, jako instytucji w życie społeczności lokalnej. Program wspomoże  odkrywanie i rozwijanie potencjału i kapitału kulturowego w naszym regionie.
Liczymy na wysoką frekwencję, gdyż wierzymy, że kultura w naszej gminie jest sprawą istotną dla mieszkańców, którzy, mamy nadzieję włączą się w nowatorski projekt kulturalny, jakim jest Laboratorium Pomysłów.

GOKiS Golczewo

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *