Protest pod hasłem #PisJestZaDrogi.

We wtorek 25 stycznia o godzinie 16:30 Stowarzyszenie Polska 2050 organizuje protest pod hasłem #PiSJestZaDrogi. Miejscem protestu będzie plac Pawła Adamowicza w Szczecinie.

Manifestacja jest elementem akcji trwającej w styczniu, zainicjowanej przez ruch Polska 2050 w całej Polsce. Członkowie i wolontariusze Stowarzyszenia rozdają w mniejszych i większych miejscowościach gazetki informujące, dlaczego i w jaki sposób działania obecnego rządu doprowadzają do ruiny ekonomicznej Polki i Polaków.

Nie możemy biernie patrzeć na kolejne decyzje rządzących, które powodują, że nasze niezbędne codzienne wydatki oraz opłaty rosną z dnia na dzień. Ponieważ do wyborów pozostało jeszcze sporo czasu, jedyną możliwością są protesty, które dobitnie pokażą nasze niezadowolenie i brak zgody na decyzje krzywdzące nas wszystkich” – wyjaśnił przyczynę zorganizowania protestu Piotr Ogrodowczyk, lider Stowarzyszenia Polska 2050 na Pomorzu Zachodnim.

Akcja #PiSJestZaDrogi potrwa do końca stycznia, choć z uwagi na duże zainteresowanie ze strony odbiorców możliwa jest kontynuacja jeszcze w następnym miesiącu.

To top