28-12-2018 » Powiat i region

Pracownicy Vorwerk Polska z pomocą dla Fundacji „Akogo?” – charytatywna płyta z opowiadaniem dla dzieci

– Pomaganie jest dla nas niezwykle istotne i wiemy, że świetnie nam wychodzi dzielenie się sercem. Tym razem proponujemy coś zupełnie nowego – mówi Wojciech Ćmikiewicz, Dyrektor ds. Sprzedaży Vorwerk Polska – producenta urządzenia wielofunkcyjnego Thermomix®, informując o szlachetnej inicjatywie pracowników firmy, którzy użyczyli swojego głosu postaciom z opowiadania i wspólnie nagrali słuchowisko dla najmłodszych.

Zaangażowani w akcję pracownicy Contact Center Vorwerk Polska na warsztat wzięli opowiadanie „Drzewo życia”, które jest częścią książki pt. „Jaś Wiadomy zmienia świat” autorstwa Marcina Pałasza – cenionego pisarza literatury dziecięcej, Laureata Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego. Płyta powstała w studio nagrań, pod okiem profesjonalistów z Laboratorium Śpiewu i Mowy Vocalize, a bezpłatnej licencji na wykorzystanie tekstu udzieliło Wydawnictwo Dwukropek.

Charytatywna płyta, która może być wspaniałym prezentem dla każdego dziecka będzie do kupienia w biurach Vorwerk w całej Polsce w dniach od 10 grudnia 2018 do 7 stycznia 2019 . (Adresy 27 Biur Vorwerk znajdziesz na stronie www.thermomix.pl Płyta nie ma ceny, jej wartość wycenia darczyńca.

Całkowity dochód z dystrybucji płyty „Drzewo życia” zostanie przekazany Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”.

Fundacja Ewy Błaszczyk „Akogo?”, jest polską organizacją pozarządową, od 16 lat zajmującą się systemowym rozwiązywaniem problemów osób w śpiączce. Dzięki aktywności fundacji wypracowany został, wspólnie z Ministerstwem Zdrowia, Program leczenia dzieci w śpiączce w fazie B, który od 5 lat jest wdrożony do systemu publicznej opieki zdrowotnej.

To dzięki „Akogo?” powstała Klinika „Budzik” – pierwszy w naszym kraju wzorcowy ośrodek rehabilitacyjny dla dzieci w śpiączce. Budzik działa od lipca 2013 roku, w tym czasie wybudziło się tu ponad 50 dzieci.

Zachęcamy do dołączenia do zbiórki charytatywnej i zakupu płyty w biurach Vorwerk w całej Polsce! Cała akcja potrwa do 7 stycznia 2019 roku.

Magdalena Kosińska

 

Vorwerk Polska

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Agnieszka Kołodyńska-Walków

Specjalista ds. PR i komunikacji

Tel: 661660423

Tel:+ 48 71 780 72 64

agnieszka.kolodynska-walkow@vorwerk.pl

Jeden komentarz na temat: Pracownicy Vorwerk Polska z pomocą dla Fundacji „Akogo?” – charytatywna płyta z opowiadaniem dla dzieci

  1. Avatar Woda pisze:

    Byłem zachwycony że wszedłem na ten artykuł w sieci. Wielu osobom wydaje się, że mają odpowiednią wiedzę na opisywany temat, ale z przykrością stwierdzam, że tak nie jest. Stąd też moje pozytywne zaskoczenie. Wielkie gratulacje! Niewątpliwie będę polecał to miejsce i częściej odwiedzał zeby przejrzeć nowe rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *