Pomóżmy wstać „Trojanowi”

PRZYGOTOWANIA do zbiórki charytatywnej na rzecz Krzysztofa Trojanowskiego z Międzyzdrojów

Mieszkańcy Gminy Międzyzdroje, przy wsparciu Burmistrza Międzyzdrojów Mateusza Bobka, przy współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Międzyzdrojach, Międzynarodowym Domem Kultury, zdecydowali się zorganizować zbiórkę charytatywną, z której zebrane środki będą przekazane na zakup protezy nogi oraz rehabilitacjęKrzysztofa Trojanowskiego z Międzyzdrojów. W wyniku urazu podudzia lewego powikłanego wstrząsem septycznym Krzysztofowi amputowano nogę.
Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu, jak również do pomocy w organizacji imprezy. Prosimy o przekazywanie darowizn rzeczowych (bonów, karnetów, wejściówek, przedmiotów, które można wystawić na licytację lub w „loterii fantowej”, artykułów do zorganizowania bufetu m.in. naczyń jednorazowych, ciast, soków, kawy, herbaty …). Darowizny przekazywać można do Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach lub Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach. W organizację zbiórki zaangażowała się już społeczność lokalna, instytucje, szkoły i stowarzyszenia … Loga firm, instytucji, stowarzyszeń, które nas wesprą umieścimy na plakacie informującym
o wydarzeniu. Loga proszę przesyłać na adres: biblioteka.miedzyzdroje@poczta.internetdsl.pl
Chętnych do współpracy, darczyńców i wolontariuszy prosimy o kontakt z organizatorami pod nr tel. 503687255 (Andżelika Gałecka – Biblioteka), 600964049 (Artur Duszyński – MDK)
W programie imprezy planujemy:
– występy kabaretów, zespołów muzycznych, solistów, pokaz tańca towarzyskiego
– pokaz Freestyle football
– kąpiel morsów – „Kurka wodna”- wejście na plażę przy molo – godz. 16:00
– licytacje m.in. koszulki z autografem Kuby Błaszczykowskiego, zaproszenia na spotkanie z zawodnikiem KSW Arturem Sowińskim, piłek z autografami znanych sportowców, vouchera na 25. Festiwal Gwiazd
– tzw. „Loteria fantowa” – każdy los wygrywa
– dobrze zaopatrzony bufet (bigos, zupy, pieczony dzik z kaszą, domowe ciasta, zdrowe przekąski, sałatki, tort, kawa, herbata itp.)
– i inne niespodzianki.
Impreza planowana jest na 18 kwietnia 2020 (sobota) od godz. 1500 w Międzynarodowym Domu Kultury. Korzystanie z wszelkich „atrakcji” podczas imprezy będzie możliwe poprzez wrzucenie do puszki kwestarskiej dobrowolnego datku. Zebrane w ten sposób fundusze będą w całości przekazane na zakup protezy nogi oraz rehabilitację Krzysztofa Trojanowskiego.
Serdecznie zapraszamy!

To top