Pomorze Zachodnie Twój Klimat – ruszyła kampania prezentująca region

Klimat Pomorza Zachodniego służy każdemu! Pozwala odetchnąć świeżym powietrzem, poczuć work-life balance, złapać wiatr w żagle, ale też odważyć na prowadzenie własnego biznesu, realizowanie marzeń i pasji, mimo trudności obecnych czasów. Spoty z takim pozytywnym przesłaniem prezentowane będą m.in. w pociągach regionalnych i social mediach.

Pomorze Zachodnie czuje klimat i wszystkie swoje działania realizuje pod hasłem roku ekologicznego, pokazując to co najlepsze w regionie. Plaże, jeziora, lasy, miejsca aktywnego wypoczynku i zachwycającą przyrodę. Ale region to przede wszystkim ludzie – ambitni, kreatywni, przedsiębiorczy. Wizjonerzy, których praca doceniana jest nie tylko lokalnie, a w całej Polsce, Europie, świecie.

Realizując kampanię „Pomorze Zachodnie Twój klimat”, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego chce zaprezentować potencjał i walory gospodarcze i naturalne także tych obszarów, które czekają na odkrycie – zarówno przez inwestorów, jak i turystów. Odbiorcy będą mogli poczuć nasz klimat poznając historie firm i branż charakterystycznych dla Pomorza Zachodniego. Gospodarczy obraz regionu przeplatany jest pięknymi obrazami przyrody i lokalnych atrakcji gwarantujących work-life balance.

Zainaugurowana w połowie kwietnia kampania rozwijana będzie przede wszystkim w mediach społecznościowych i na nośnikach zewnętrznych. Potrwa do końca września. Natomiast na start przygotowano ośmiosekundowe spoty w ogólnopolskich kanałach telewizyjnych (Polsat, Polsat News, TVN, TVN24), które będą emitowane do końca czerwca. Materiały filmowe zachęcające do odwiedzenia regionu będą prezentowane również w pociągach regionalnych.

Kampania „Pomorze Zachodnie Twój klimat” to przede wszystkim prezentacja potencjału gospodarczego Pomorza Zachodniego oraz promocyjne wsparcie mikro, małych i średni przedsiębiorstw, które rozwijają się w regionie, budując jego klimat. To także wskazanie na aktywnie rozwijającą się infrastrukturę stwarzającą doskonałe warunki do prowadzenia biznesu.

Zadanie jest finansowane (818 274,56 zł) w całości ze środków UE – EFRR w ramach działania 1.14 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 pod nazwą „Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki, Pomorze Zachodnie – Ster na innowacje”

Biuro Prasowe

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

To top