Podziękowania dla druha Bogdana

Druh Bogdan Tomczak – Członek Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubinie był bohaterem miłej uroczystości podczas sesji Rady Miejskiej w dniu 19 listopada 2015 r. Jubilata uhonorowano w związku z 65. urodzinami (jest to wiek graniczny dla strażaków ochotników, mogących brać udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych), z których 48 lat spędził w szeregach OSP.
Za dotychczasową czynną służbę na rzecz społeczności lokalnej serdeczne podziękowania oraz okolicznościowy grawerton przekazał Burmistrz Międzyzdrojów Leszek Dorosz oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Magda.
Słowa uznania w imieniu Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP w Kamieniu Pomorskim złożył Prezes Zarządu dh Marian Kowalewski. O życzeniach i prezencie dla Jubilata nie zapomnieli członkowie macierzystej jednostki – OSP w Lubinie, której Prezes dh Waldemar Osiński w asyście naczelników przekazał wyrazy uszanowania od całej braci strażackiej.
W tym uroczystym dniu życzymy druhowi Bogdanowi pomyślności, zdrowia i szczęścia osobistego oraz powodzenia w realizacji zadań związanych z przekazywaniem swojego bogatego doświadczenia następnym pokoleniom strażaków.

Marian Kowalewski
Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *