06-11-2018 » Powiat i region

Plebiscyt na najpopularniejszego dzielnicowego województwa zachodniopomorskiego 2018 r.

Ruszyła kolejna edycja plebiscytu na najpopularniejszego dzielnicowego województwa zachodniopomorskiego 2018 roku. Plebiscyt jest realizowany przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”, przy współpracy z dziennikiem “Kurier Szczeciński”.

Zgodnie z filozofią tego programu dzielnicowy być powinien policjantem znanym w miejscu gdzie pełni służbę, wzbudzać społeczne zaufanie, na tyle aby każdy kto zobaczy coś niepokojącego, nie tylko wiedział do kogo się zgłosić, ale miał również pewność, że uzyska oczekiwaną pomoc w rozwiązaniu problemu. Stąd też niezbędnym jest kreowanie wizerunku dzielnicowego wśród społeczności lokalnych.

Plebiscyt ma na celu popularyzację dzielnicowych wśród mieszkańców zachodniopomorskiego oraz wyłonienie najbardziej znanego i popularnego dzielnicowego naszego garnizonu. Głosowanie w plebiscycie odbywa się za pośrednictwem SMS-ów.

Prawidłowo oddanym głosem w plebiscycie jest zgłoszenie SMS-em w terminie do 30 listopada 2018 r., do godziny 24.00.  SMS-y dostarczone po upływie tej daty nie będą brane pod uwagę. W celu ułatwienia oddawania głosów poszczególnym kandydatom zostanie przypisany sposób głosowania – prefiks oraz numer porządkowy kandydata.

By oddać głos za pośrednictwem SMS-a, należy przesłać na nr 71160 SMS o treści: Dzielnicowy.xx (gdzie xx to numer kandydata z listy).

Lista dzielnicowych, na których można oddać głos znajduje się na stronie internetowej https://24kurier.pl/aktualnosci/wiadomosci/wybieramy-najlepszego-dzielnicowego/ i http://www.zachodniopomorska.policja.gov.pl/

 

asp. sztab. Przemysław Myślicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *