Partia Polska 2050 Szymona Hołowni zarejestrowana

Szanowni Państwo, mamy przyjemność poinformować, że Partia Polska 2050 Szymona Hołowni została prawomocnie zarejestrowana. Sąd Okręgowy w Warszawie odrzucił ostatnie już zażalenie osoby trzeciej, która od wielu miesięcy kwestionowała rejestrację partii, tym samym Polska 2050 stała się pełnoprawnym uczestnikiem sceny politycznej i bez jakichkolwiek przeszkód może wystartować w najbliższych wyborach samorządowych czy parlamentarnych.

„Z głowy i serca wypływa dobra polityka – profesjonalna i służąca ludziom. Taka polityka to my: partia Polska 2050 Szymona Hołowni, tworzona przez ludzi świadomych wyzwań, otwartych na świat, dialog i współpracę. Po wielu miesiącach starań nasza partia została prawomocnie zarejestrowana.” – napisał dziś na twitterze Szymon Hołownia.

Polacy to Naród, który łączy pragnienie wolności, ale demokracja w Polsce potrzebuje innowacji i odnowy, tak, aby dawała ludziom wpływ na rzeczywistość i poczucie przynależności do wspólnoty. Przed kolejnymi rządami stoi wiele wyzwań, na które pilnie trzeba będzie odpowiedzieć jak transformacja energetyczna, reforma opieki zdrowotnej, sądownictwa. Mamy do zaspokojenia wiele potrzeb obywateli, na które przez lata nie odpowiedziano, choćby w zakresie transportu zbiorowego czy edukacji. Wiele rozwiązań programowych mieliśmy okazję już Państwu zaprezentować, ale w ostatnich tygodniach Polska stanęła przed nowymi wyzwaniami jak bezpieczeństwo regionu, kryzys migracyjny czy inflacja. O nowych wyzwaniach będziemy chcieli porozmawiać z Państwem już w najbliższy weekend, kiedy to odbędzie się pierwszy kongres Partii Polska 2050 Szymona Hołowni. Już dziś zapraszamy do śledzenia tego wydarzenia.

Jesteśmy gotowi zmierzyć się z wyzwaniami przed którymi stanął nasz kraj, rejestracja prawomocna partii to kolejny etap, który przybliża nas do celu.

Paulina Hennig-Kloska

Rzeczniczka Prasowa Partii Polska 2050 Szymona Hołowni

media@partia2050.pl

tel: 604 671 733

Polska 2050 Szymona Hołown

To top