Ostatnie rozdania rundy zasadniczej kamieńskiej ligi futsalowej

W nadchodzący weekend odbędą się 11 i 12 kolejka kamieńskiej Ligi Futsalowej KALF. Za tydzień od będą się play – offy.

A jak wygląda sytuacja w tabeli? Na czele z kompletem 30. punktów znajduje się „Repro Service Pol”, ubiegłoroczny triumfator ligi. Trzy punkty mniej ma bez wątpienia, rewelacja rozgrywek, „Pankbud”. Już odstająca punktowo „Medicina” jest trzecia. Wszystkie wymienione zespoły pochodzą z Kamienia Pomorskiego.

  1. punktów, i zarazem oczko mniej, ma chomiński „Bosman”. Pozostałe zespoły (łącznie osiem), mają już spore straty punktowe.

A na szarym końcu są kamieńscy „Oldboje” oraz „DarKing”, który w ostatniej kolejce nieoczekiwanie wysoko (10:2) pokonał „Agropomoc” Sulikowo i ma teraz cztery punkty w swym dorobku. O jeden mniej od weteranów „Gryfa”.

W sobotę (17.02.) odbędą się cztery spotkania, wśród których, „Medicina” zagra z „Jack – Pol – em”, „Vocatus” zagra z „Oldbojami Gryfa”, „Ekol” Dziwnówek podejmie KS „Zryw, zaś „Dynamit” spotka się z „Bosmanem”.

W niedzielę emocje powinny rosnąć z każdym spotkaniem, bowiem kolejka rozpocznie się spotkaniem „Dynamitu” z „DarKingiem”. Potem na parkiecie zagrają piątki „Agropomocy” i KS „Zrywu”. Następnie „Vocatus” zagra z „Jack – Polem”, a o godzinie 14:00 zagrają ekipy „Ekolu” i „Oldbojów Gryfa”.

Dwa ostatnie mecze to na pewno pewna gratka dla kibiców, bowiem o 14:40 na parkiecie zagrają, drugi „Pankbud” i trzecia „Medicina”. Na zakończenie tej kolejki, „Bosman” zagra z samym liderem, „Repro Service Pol”.

I podobnie jak dotychczas, meczowych emocji na pewno nie zabraknie. Zatem, w imieniu organizatora gorąco zachęcamy i zapraszamy do hali widowiskowo – sportowej na sobotnio – niedzielne rozdania KALF – u, bo na pewno będzie warto je obejrzeć.

Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *