Ostatni dzwonek dla vlogerów nakręconych na Pomorze Zachodnie! Szukacie pomysłów?  

Do 30 czerwca trwa konkurs marszałka na vlog o Pomorzu Zachodnim. Szukacie pomysłów? Obejrzyjcie nasz program o „Aktywnych Wakacjach”, łapcie kamerę i opowiedzcie o ciekawym miejscu, aktywności lub osobie. Wygrajcie sprzęt do filmowania i zbudujcie zasięgi.

To już ostatnie dni na opowiedzenie swojej historii i sprawdzenie talentu w konkursie „Nakręcone #PomorzeZachodnie”. Utalentowani i pomysłowi twórcy nadesłali sporo propozycji, ale jeśli ktoś jeszcze szuka pomysłów na vloga o Pomorzu Zachodnim, to te podrzucili uczestnicy naszego studia poświęconego pomysłom na spędzenie aktywnych wakacji. Jak się okazuje, najlepsze przygody mogą być tuż za rogiem naszego domu

– Nie wiem, jak mógłbym nie powiedzieć o mojej ulubionej rzece Płoni, wzdłuż której można jechać rowerem po niebieskim szlaku, albo spłynąć kajakiem – zachęcał podróżnik Rafał Bednarski znany jako Maxim Getaways.

Goście Pomorze Zachodnie News Studio zachęcali do odwiedzania miejsc nietypowych, jak również okolice Polic i ruin starej fabryki benzyny syntetycznej czy wieży Quistopa w Szczecinie.

– Nie wiem, czy samotnie, ale Góry Bukowe są miejscem, gdzie można fajnie pochodzić po wzniesieniach i poczuć się troszeczkę jak na Kotlinie Kłodzkiej, może w Rudawach Jonawickich, brakuje tylko tych skałek naszych ulubionych – wyjaśniał alpinista i wspinacz Marcin Tomaszewski.

O czym warto pamiętać? Roksana Szajkowska – podpowiada, – Jeśli chodzi o tworzenie w sieci, to wydaje mi się, że najważniejszą rzeczą jest bycie sobą, nie udawanie kogoś kim się nie jest.

 Zachęcamy do obejrzenia programu na kanale Pomorze Zachodnie News Studio w serwisie YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=w-Dpo0nR2OY

Zachęcamy również do osadzenia programu na Państwa stronach:

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/w-Dpo0nR2OY” title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframeZasady konkursu Nakręcone #PomorzeZachodnie

Twój vlog powinien być nagrany na Pomorzu Zachodnim, trwać do 4 minut i prezentować
miejsca, aktywności pozwalające ciekawie spędzić czas lub interesujące osoby. Film należy opublikować w swoim kanale w serwisie Youtube, oraz promować w swoich kontach w takich mediach społecznościowych jak Facebook czy Instagram. Materiały należy oznaczyć #PomorzeZachodnie, #vlogPomorzeZachodnie , #NakreconePomorzeZachodnie.

 Najlepsze vlogi i ich autorzy pojawią się w mediach społecznościowych Pomorza Zachodniego co znaczy, że mają szanse na zdobycie dużych zasięgów.

 – Jako region o olbrzymim potencjale turystycznym mamy wiele do zaoferowania i chcemy to pokazywać na różne sposoby, tym razem w formie popularnych vlogów. Mam nadzieję, że odkryjemy utalentowanych twórców, którzy opowiedzą o Pomorzu Zachodnim – zachęca marszałek województwa Olgierd Geblewicz

Nagrody

Kamera GoPro 10, mikrofon Rode Wireless Go II czy stabilizator do telefonu DJI OM 5.Przy ocenie vlogów, będzie brana pod uwagę atrakcyjna i nowoczesna forma, sposób narracji, a także lokalizacja, w której zrealizowano nagranie. Liczy się także sposób promocji vloga i jego odbiór przez widzów: liczba wyświetleń, polubień, komentarzy. Konkurs trwa do końca czerwca 2022 r. Zgłoszenia na stronie: vlog.wzp.pl . Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym Radio ESKA

 

Biuro Prasowe

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

To top