„Oferta edukacyjna Liceum Społecznego w Dziwnowie – czekamy na Ciebie!”

Liceum Społeczne im. prof. Piotra Zaremby w Dziwnowie ogłasza nabór na rok szkolny 2020/2021.

Drogi Uczniu,

Przygotowaliśmy dla Ciebie całkowicie nową, uzupełnioną o nowe przedmioty i zajęcia pozalekcyjne, ofertę edukacyjną. Dlaczego nową? Odpowiedź jest prosta – chcemy zapewnić Ci jak najlepsze warunki do nauki, indywidualne podejście, możliwość rozwoju w aż trzech kierunkach – artystycznym, badawczym oraz lingwistycznym.

Dlaczego warto nas wybrać?

Oprócz podstawowych przedmiotów zadbaliśmy o twój dodatkowy rozwój i wprowadzamy odpowiedni dla każdego profilu NOWY PRZEDMIOT uzupełniający. Autorskie programy nauczania, stworzone przez naszą kadrę, odpowiadają kompetencjom kluczowym XXI wieku, czyli rozwojowi językowemu, artystycznemu, kulturalnemu oraz naukowemu.

Czekają także na Ciebie Koła Tematyczne, współpracujące ze znanymi w całym kraju instytucjami, m.in. Operą na Zamku w Szczecinie, czy Centrum Nauki Keplera – Centrum Przyrodniczym w Zielonej Górze.

Zapraszamy do naszego liceum, stań się ZAREMBIAKIEM!

Aby do nas dołączyć, odwiedź naszą stronę internetową, pobierz i wypełnij kwestionariusz, wyślij go na e-mail liceum licspol@o2.pl i nie martw się o wyniki egzaminu ósmoklasisty, wystarczy nam twoje świadectwo ukończenia i oceny z przedmiotów, które chciałbyś rozszerzać. Nie musisz się stresować egzaminem, dołącz do nas już dziś!

Zarembiacy

To top