16-12-2017 » Powiat i region

Przed nami piąta i ostatnia w tym roku kolejka kamieńskiego KALF – u. Emocji na pewno nie zabraknie

Futsalowcy grający w XIX lidze kamieńskiego KALF – u rozegrają w jutrzejszą niedzielę, piątą, a zarazem ostatnią w tym roku kolejkę spotkań.

Niewątpliwie hitem tego rozdania KALF – u będzie spotkanie pomiędzy trzecią w tabeli „Mediciną” Kamień Pomorski, a liderem „Bosmanem” Chomino. Oba zespoły dzieli różnica ledwie trzech punktów.

A jak wygląda sytuacja po czterech kolejkach. Prowadzą z kompletem 12 punktów wspomniany „Bosman” oraz obrońca trofeum, „Repro Service Pol”. Na trzecim i czwartym miejscu z 9. punktami są: „Medicina” oraz „Jack – Pol” Przybiernów, który w tej kolejce pauzuje.

Dwa zespoły mają po sześć punktów. Są to: „Pankbud” Kamień Pomorski i „Ekol” Dziwnówek. Aż cztery zespoły zgromadziły dotąd po trzy punkty. Są to w kolejności: „Agropomoc” Sulikowo, „Dynamit” Benice, KS „Zryw” Zamoście oraz debiutujący w rozgrywkach „Oldboye Gryfa”. Dwa punkty ma „Vocatus” Golczewo z 11. miejsca. Na ostatnich miejscach są: „DarKing” z jednym punktem oraz nie mająca żadnej zdobyczy „Contra”. Oba zespoły wywodzą się z Kamienia Pomorskiego.

Na liście strzelców jest aż 86 nazwisk. Na czele stawki znajdują się Patryk Jankowski i Mateusz Sałuda z „Bosmana” Chomino, którzy mają po osiem trafień. Piłkarze ujrzeli dotąd 41 żółtych kartek i pięć czerwonych kartoników.

Terminarz IV kolejki przedstawia się następująco. W samo południe na parkiet kamieńskiej hali widowiskowo – sportowej wybiegną drużyny „Agropomocy” i „Contry”.

Po tym meczu, o godzinie 12:40 zagra „DarKing” z „Ekolem”. O 13:20 spotkają się KS „Zryw” i „Oldboye Gryfa”. Po nich, o godzinie 14:00 na parkiecie zobaczymy zespoły „Repro Servicu Pol” oraz „Dynamitu”. Przedostatni mecz kolejki zaplanowano na godzinę 14:40, a spotkają się w nim „Pankbud” i „Vocatus”.

Niewątpliwym spotkaniem piątej kolejki będzie mecz pomiędzy „Mediciną”, a „Bosmanem”. Ten mecz rozpocznie się o godzinie 15:20.

Jak widać z zestawienia par, nie powinno znów zabraknąć emocji, stąd liczymy raz z organizatorem, że kibiców na tych spotkaniach nie powinno zabraknąć.

Miwa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *