Przed nami czwarta kolejka KALF – u. Znów zapowiadają się spore emocje

19 listopada ruszyła XIX edycja KALF – u, czyli futsalowej piłki nożnej, która niezmiennie odbywa się w kamieńskiej hali widowiskowo – sportowej. W najbliższą niedzielę odbędzie się już czwarta kolejka, a mecze rozpoczną się tradycyjnie o godzinie 12:00.

Prowadzą jak na razie z kompletem dziewięciu punktów, chomiński „Bosman” oraz „Repro Service Pol” Kamień Pomorski, obrońca tytułu. Obie ekipy strzeliły dotąd po 17 goli, jednak o trzy mniej stracił „Bosman” i to on przewodzi stawce 13. zespołów.

W niedzielne południe kolejkę rozpoczną futsalowcy „Ekolu” Dziwnówek (pauzowali tydzień temu) oraz zespół z Sulikowa, „Agropomoc”. Oba zespoły maja na koncie po trzy punkty, jednak lepszy bilans bramkowy ma „Agropomoc” i ten zespół jest nieco wyżej w tabeli.

O 12:400 rozpocznie się spotkanie pomiędzy „Jack – Polem” Przybiernów i kamieńskim „DarKingiem”, a po nich, o godzinie zagrają „Vocatus” Golczewo i „Repro Service Pol”.

Kolejny mecz zaplanowano na godzinę 14:00, wówczas staną na przeciwko siebie kamieńskie zespoły, „Contry” i „Mediciny”. O 14:40 „Oldboje Gryfa” zagrają z „Pankbudem”, a o 15:20, „Bosman” Chomino i KS „Zryw” Zamoście.

Tym razem pauzuje „Dynamit” Benice.

Liderem strzelców jest Patryk Jankowski z zespołu „Bosmana” Chomino, który strzelił już pięć bramek. O jedną mniej ma jego kolega z drużyny, Mateusz Sałuda. Trzy bramki dotąd ustrzelili, Robert Stangrycki z „Ekolu” Dziwnówek oraz Stanisław Kuryłło z „Oldbojów Gryfa”.

Po dwa gole ma na swoim koncie jedenastu piłkarzy, a po jednej aż 36 futsalowców ze wszystkich drużyn grających w tej edycji KALF – u.

Arbitrzy w dotąd rozegranych trzech kolejkach pokazali łącznie pięć czerwonych kartek i 31 żółtych kartoników. Boiskowa adrenalina nie zawsze służy dobremu. Ferwor walki na parkiecie, stąd boiskowe zmagania dość często kończą się pokazaniem kartonika, zwykle żółtego koloru.

Podobnie jak w pierwszych kolejkach, na pewno i tym razem emocji nie zabraknie. To przedostatnia kolejka w tym roku, więc wydaje się, że piłkarze jeszcze bardziej podkręcą tempo na parkiecie, dlatego spodziewamy się wielu emocji i oczywiście gradu bramek, które są ozdobą każdego meczu i każdego turnieju. W poprzedniej kolejce padło jak dotąd najwięcej bramek, bo aż 56. A jak będzie teraz? Poczekamy, pokibicujemy i zobaczymy.

Zatem już dziś zapraszamy kibiców do obejrzenia tej czwartej niedzielnej kolejki.

Miwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *