Nagrody Gospodarcze Business Club Szczecin ze wsparciem marszałka

W piątek (7 stycznia) odbędzie się XX Gala Biznesu. Podczas spotkania przedsiębiorców, przedstawicieli świata nauki, samorządowców, parlamentarzystów zostaną wręczone Nagrody Gospodarcze Stowarzyszenia Business Club Szczecin. Wśród uhonorowanych znalazły się osoby i firmy, których działalność ma wpływ na rozwój regionu nie tylko w obszarze gospodarki, ale także edukacji i kultury. Współorganizatorem wydarzenia jest Województwo Zachodniopomorskie.

Gala Biznesu to doroczne spotkanie środowiska gospodarczego Szczecina i regionu, organizacji zrzeszających przedsiębiorców, władz samorządowych. Organizatorem gali jest Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Szczecina i Pomorza Zachodniego „Business Club Szczecin” działające od 30 lat.

Nagrody Gospodarcze przyznano po raz 20, a wyróżnione zostały firmy i osoby, których aktywność i przedsiębiorczość wpływa na rozwój miasta i regionu. Laureatów poznamy już za dwa dni.

Gala Biznesu odbędzie się w piątek (7 stycznia) o godz. 19.30 w hotelu COURTYARD BY MARRIOT („Posejdon”, Brama Portowa 1, Szczecin).

W wydarzeniu weźmie udział Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.

Serdecznie zapraszamy dziennikarzy i fotoreporterów.

Biuro Prasowe

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

To top