14-02-2016 » Powiat i region

Nagórski na testach w Arce

Jedenasty lutego 2016 r. do Gdyni na testy w pierwszej drużynie Arki dojechał Adam Nagórski 24-letni napastnik trzecioligowej Vinety Wolin.

Urodzony 24 kwietnia 1991 roku w Świnoujściu zawodnik ma 184 cm wzrostu.

W zespole aktualnego wicelidera tabeli III ligi pomorsko-zachodniopomorskiej jesienią  w  15 występach zdobył  14 goli!  Dwa z nich zdobył w Gdyni przeciwko gdyńskim rezerwom (3:1). Przebywał ostatnio na zgrupowaniach Pogoni Szczecin.

Zawodnik od czwartku 11 lutego trenować będzie z zespołem Arki.

W sobotnim – 13 lutego, sparingu zagrał z Gryfem Wejherowo. Spotkanie pomiędzy obiema ekipami odbyło się na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni. Arka Gdynia pokonała Gryf Wejherowo 2:0 (1:0). Zwycięstwo gospodarzom zagwarantowali Adam Nagórski, który jest testowany przez pierwszoligowy zespół, oraz Marcus da Silva. 24-latek wynik starcia ustanowił już w 6. minucie, natomiast Brazylijczyk  w 60. minucie.