10-12-2015 » Powiat i region, Sport

MOSiR zaprasza na świąteczny turniej piłkarski sołectw!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim oraz Gmina Kamień Pomorski zapraszają na I Świąteczny Turniej Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Burmistrza Kamienia Pomorskiego, który odbędzie się w sobotę, 19 grudnia 2015 roku od godz. 16.00 w hali widowiskowo – sportowej przy ul. Wolińskiej 9.
Czekamy na osiem drużyn, które w wyniku losowania zostaną podzielone na dwie grupy, z każdej z nich do rundy półfinałowej wyjdą dwa najlepsze zespoły. Turniej oprócz zwycięzcy wyłoni króla strzelców, najlepszego zawodnika oraz najlepszego bramkarza. Wszystkie drużyny otrzymają pamiątkowe puchary.
Ponadto dla wszystkich uczestników turnieju organizator przewiduje ciepły poczęstunek w postaci kiełbasy z grilla, kawy i herbaty.
Zgłoszenia do turnieju przyjmowane będą do 14 grudnia 2015 roku. Udział w turnieju jest całkowicie bezpłatny! Czekamy na zgłoszenia drużyn max. 12 – osobowych. Więcej informacji pod numerem teleonu 91 38 24 227.
Zapraszamy do wspólnej zabawy. Ostatnia konfrontacja sołectw odbyła się ze podczas Dożynkowego Turnieju Piłkarskiego, rozegranego 6 września 2015 roku. Pierwsze miejsce zajęło wtedy po rzutach karnych sołectwo Trzebieszewo. Jak będzie tym razem? O tym przekonamy się już niebawem. Zapraszamy Was bardzo gorąco!

Daniel Klamborowski – MOSiR Kamień Pomorski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *